Ace Round

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Ace Round
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.62%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ace Round od Evoplay

Ace Round to pojęcie doskonale znane wszystkim graczom legendarnej gry komputerowej – Counter Strike. Mianem Ace Round określa się rundę, w której jednemu graczowi samodzielnie udało się zlikwidować wszystkich przeciwników. Niewątpliwie wyczyn taki nie należy do łatwych i zasługuje na uznanie.

Ace Round automat do gry został wyprodukowany przez Evoplay 15 lutego 2017 roku, a jego fabuła wprost nawiązuje do gry Counter Strike. Dlatego symbole, występujące na bębnach maszyny, takie jak apteczki, pancerze, granaty oraz różnego rodzaju inne bronie wprost nawiązują do tej słynnej gry. Ace Round demo znajduje się na naszej stronie internetowej i już teraz zachęcamy wszystkich graczy do wypróbowania Ace Round za darmo. Niewątpliwie to doskonała okazja, aby bez ryzyka utraty pieniędzy sprawdzić grę, zanim zdecydujemy się wziąć udział w przygodzie z Ace Round na prawdziwe pieniądze.

Ace Round – Opis Gry

Ace Round gra to 5-bębnowy slot z 20 stałymi liniami wygrywającymi, 10 regularnymi symbolami oraz 4 symbolami specjalnymi (S.W.A.T Wild, Terrorist Wild, Hostage Wild oraz Bomb Wild) oraz 3 rodzajami wydarzeń losowych (Fire Grenade, Smoke Grenade oraz HE Grenade). Ace Round automat dysponuje świetnie wykonaną grafiką oraz żywiołową ścieżką dźwiękową, która perfekcyjnie wprowadza w klimat gry. Na bębnach maszyny zobaczymy wszystkie znane nam symbole z gry Counter Strike, takie jak nóż, rękawice, pancerz, granat, shotgun, karabinek AK 47, apteczka, snajperka czy pistolet z tłumikiem. Trafienie wygrywającego układu uruchamia animację symboli, co dodatkowo urozmaica grę. Wskaźnik zwrotu (return to player – RTP) zgodnie z informacją podaną przez producenta wynosi 96,62%, co w porównaniu do innych gier należy uznać za średni wskaźnik.

Ace Round – Tabela Wypłat

Z tabelą wypłat Ace Round online gracze mogą zapoznać się w ustawieniach gry. Wchodzi się do nich poprzez kliknięcie literki “i” w lewym, dolnym rogu ekranu. Zdecydowanie zachęca się wszystkich graczy do zapoznania się ze wszystkimi układami i wygranymi przewidzianymi za trafienie zwycięskiej kombinacji:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Pistolet z tłumikiem 0,1 0,8 3
Shotgun 0,1 0,8 3
Pistolet maszynowy FN P90 0,1 1 3
Karabin szturmowy AK 47 0,2 1,2 3,5
Karabin snajperski 0,2 1,5 5
Apteczka 0,2 2,5 7
Pancerz 0,3 3 10
Granat 0,5 4 15
Rękawice 0,8 5 20
Nóż 1 7 25

Ace Round – Podstawowe Zasady

Mechanika gry w Ace Round nie różni się zasadniczo od innych gier od Evoplay. Przed pokazaniem się głównego ekranu twórcy przygotowali krótką animację przedstawiającą na czym polegają najważniejsze funkcje specjalne oraz wydarzenia losowe, co niewątpliwie ułatwi graczom dalszą grę. Po obejrzeniu animacji gracz ląduje przed bębnami maszyny.

Przed uruchomieniem bębnów należy ustalić wysokość stawki. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Ponadto w lewym, dolnym rogu gracze mogą rozwinąć menu gry. Tutaj można zapoznać się z regułami gry, przebiegiem linii wygrywających, czy ustawić poziom głośności oraz wyregulować prędkość obrotów.

Bonusy Ace Round

To właśnie bonusy oraz funkcje specjalne zapewniają największe emocje w grze slotowych w kasynach internetowych, dlatego warto opisać je szczegółowo. W grze istnieją dwa główne rodzaje funkcji specjalnych. Pierwsza z nich polega na symbolach wild. W Ace Round są aż 4 rodzaje symboli wild, których funkcja polega na zastępowaniu innych symboli (poza innymi symbolami wild), celem ułatwienia ułożenia zwycięskiej kombinacji.

  • S.W.A.T Wild – pojawia się na pierwszej rolce i uruchamia respiny. Na początku każdego dodatkowego obrotu symbol S.W.A.T przesuwa się w prawo. Darmowe rundy będą trwały tak długo jak na ekranie widnieć będzie ten symbol;
  • Terrorist Wild – pojawia się na piątek rolce i także uruchamia dodatkowe obroty, lecz w przeciwieństwie do S.W.A.T Wild symbol przemieszcza się w lewą stronę;
  • Hostage Wild – uruchamia się w trakcie rund S.W.A.T., po każdej rundzie, symbol ten zastępuje 5 losowych symboli regularnych;
  • Bomb Wild – pojawia się w rundzie terrorystów. Wystąpienie bomby w trakcie rundy uruchamia mnożnik x5.

Poza symbolami wild Ace Round oferuje graczom aż 3 wydarzenia losowe:

  • Fire Grenade – dolny rząd symboli zostaje poddany działaniu granatu, co powoduje spadnięcie symboli z góry;
  • Smoke Grenade – wszystkie symbole zmieniają się na inne;
  • He Grenade – od 6 do 9 symboli eksploduje, a ich miejsce zastępują nowe symbole.

Jak widać duża liczba funkcji specjalnych nie tylko zapewnia znaczną dynamikę gry, ale także generuje dodatkowe emocje i zastrzyk adrenaliny.

Wypróbuj Ace Round za darmo

Ace Round to wyjątkowe zdarzenie w grze Counter Strike, osiągalne tylko dla najlepszych graczy. Tak samo gra slotowa Ace Round będzie jedną z najlepszych gier slotowych dla maniaków strzelanek komputerowych. Dynamiczna rozgrywka powoduje, że akcja na ekranie ma miejsce niemalże bez przerwy. Na uwagę zasługuje świetna grafika – elementy zostały wykonane szczegółowo, ze znacznym przywiązaniem do detalu. Muzyka także potęguje wrażenia i świetnie wpisuje się w atmosferę gry. Pozostaje tylko polecić grę Ace Round bez logowania wszystkich graczom, zarówno tym początkującym, jak i tym zaawansowanym. Jeżeli wahasz się przed zagraniem w grę na prawdziwe pieniądze, spróbuj Ace Round bez depozytu na naszej stronie internetowej. Zagraj w Ace Round bez rejestracji już dzisiaj!

Dodaj opinię

Ocena