Amerykańska Ruletka od Betsoft

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Amerykańska Ruletka od Betsoft
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
RTP (zwrot dla gracza) 96.99%
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

American Roulette online za darmo

W styczniu 2018 roku Betsoft wydał własną wersję ruletki, która bazuje na zasadach klasycznej amerykańskiej wersji tej gry hazardowej. Na kole widnieją więc dwa zielone pora zerowe. Betsoft zapewnia, że w tej produkcji chce w pełni zachować klimat amerykańskiej ruletki, w zgodzie z zasadami Nevada Gaming Commission.

American Roulette ruletka Betsoft została też wykonana w sposób estetyczny. Koło wirtualnej ruletki naprawdę wygląda na trójwymiarowe, a zabawa cały czas jest umilana przez spokojny instrumentalny podkład muzyczny. Jako że ta gra nie jest rozgrywana w kasynie na żywo, to rozgrywkę prowadzi wirtualny krupier. Co ciekawe nawet go nie widać, a kulka sama spada na koło ruletki po kliknięciu przycisku spin przez gracza.

Tak ciekawa gra po prostu musiała znaleźć się w zasobach naszego serwisu. zapewniamy dostęp do Amerykańskej Ruletki za darmo, nie wymagamy nawet żadnej rejestracji. Nie trzeba też ściągać żadnego oprogramowania. Betsoft stworzył tę ruletkę w języku HTML5, przez co działa ona w każdej przeglądarce internetowej. Grając w darmową ruletkę, w naszym portalu można się dobrze bawić, a przy okazji nabrać doświadczenia. Gdy już będzie się miało większą wprawę, to można zastanowić się nad przejściem do kasyna internetowego, celem zagrania na prawdziwe pieniądze.

Cechy American Roulette

Żetony dostępne w American Roulette online dobiera się z przewijanej listy. Ich wartość zaczyna się od 0.25, a kończy na aż 500 jednostkach. Jednakże nie każdy żeton może być użyty w grze. Pomimo dostępności żetonu o wartości 500, maksymalnie na jeden obrót postawić można 100 jednostek. Z kolei minimalna stawka w każdej rundzie rozgrywki opiewa na 1 jednostkę.

Trzeba też zwrócić uwagę na to, że American Roulette gra nakłada limity stawek na poszczególne  rodzaje zakładów. Przykładowo zakład pojedynczy może opiewać na maksymalnie 25 jednostek. Na szczęście gra cały czas ukazuje informacje o poszczególnych limitach. By je sprawdzić, wystarczy najechać kursorem na dowolne wewnętrzne lub zewnętrzne pole zakładów.

American Roulette hazardowa Betsoft nie zaskakuje żadnymi funkcjami specjalnymi. Nie jest tu dostępny nawet tryb gry automatycznej. Wcale nie trzeba jednak tego traktować, jako jakiś mankament. Wręcz przeciwnie, ograniczona liczba funkcji sprawia, że gra staje się szybsza i prostsza do zrozumienia. To zaś w przypadku internetowej ruletki ma ogromne znaczenie.

American Roulette ruletka jak grać?

Głównym celem gry jest przewidzenia miejsca, w którym wypadnie kulka. Jednocześnie gracz może manewrować poziomem zakładu przez stawiania żetonów w różnych miejscach. Mnogość typów zakładów jest przecież immanentną cechą każdej ruletki. American Roulette casino online polis gra od Betsoft nie jest tu żadnym wyjątkiem. Każda runda gry przebiega w następujący sposób:

 1. Gracz stawia zakłady. W tym celu klika żetony o wybranej wartości, by potem postawić zakład przez kliknięcie pól na planszy z zakładami.
 2. Kulka zostaje wpuszczona w ruch. Ma to miejsce, gdy gracz wybierze przycisk spin.
 3. Zakłady zostają rozliczone. Wygrana pojawia się na koncie, o ile kulka wypadła na polu wcześniej obstawionym przez gracza.

Wszystkie przyciski i okienka gry znajdują się na dole ekranu. Zaczynając od lewej strony, są to:

 • Trzy poziome strzałki to przycisk prowadzący do podstawowych ustawień gry.
 • Znak zapytania jest przyciskiem, który warto kliknąć na stracie, gdyż prowadzi on do instrukcji gry przygotowanych przez Betsoft.
 • Klikając w przycisk z głośnikiem, można włączyć lub wyłączyć podkład muzyczny.
 • Przycisk z literą „i” umożliwia zapoznanie się z tabelą wypłat.
 • Balance to okienko ukazujące aktualny stan konta.
 • Przewijana lista z żetonami pozwala przebierać w żetonach o różnych wartościach.
 • Przycisk zawierający rząd monet pozwala na szybsze przewijanie listy z żetonami.
 • Undo jest przyciskiem, który cofa ostatnio postawiony żeton z planszy zakładów.
 • Bet to okienko wyświetlające zsumowaną wartość wszystkich postawionych żetonów w danym momencie.
 • Clear usuwa wszystkie żetony z planszy.
 • Kliknięcie w przycisk Spin oznacza puszczenie kulki na koło.
 • Wybranie przycisku Repeat powoduje postawienie takiego samego zakładu jak w poprzedniej rundzie.
 • Double to przycisk podwajający wartość wszystkich żetonów na planszy (o ile nie prowadzi to do przekroczenia limitów zakładów).
 • Win jest okienkiem wyświetlającym wartość zdobytych nagród.

Wysokość nagród zależy od stawki i rodzaju postawionego zakładu. Poniżej ukazane są potencjalne przeliczniki wygranych w zależności od typu postawionego zakładu.

Zakład Typ zakładu Specyfikacja Przelicznik wygranej
Straight up Wewnętrzny Obstawienie jednego numeru 35:1
Split Bet Obstawienie dwóch sąsiadujących numerów 17:1
Street Bet Jest to zakład na trzy numery w linii pionowej 11:1
Corner Bet Postawienie żetonów na cztery sąsiadujące pola 7:1
First Five Bet Zakład na pięć pierwszych numerów 6:1
Six Line Obstawienie sześciu sąsiadujących pól 5:1
Dozen Bet Zewnętrzny Zakład na jeden z tuzinów 2:1
Column Bet Zakład na rząd numerów 2:1
Red/Black Postawienie na czarny lub czerwony kolor 1:1
Even/Odd Obstawia się tu wypadnięcie parzystego lub nieparzystego pola 1:1
Low/High Zakład na to, czy kulka wypadnie na niskim (1-18), czy wysokim polu (19-36) 1:1

Chcąc zwiększyć swe szanse na dobre wyniki w American Roulette amerykańska wersja, warto pamiętać o następujących kwestiach:

 • Dwa zera na kole sprawiają, że szanse wygrywania w amerykańskiej odmianie są nieco niższe niż w europejskiej. Warto więc ostrożnie dobierać wysokość zakładów.
 • American Roulette internetowa od Betsoft działa na tych samych regułach, co amerykańska ruletka w kasynie naziemnym. Można więc zastosować podobne strategie.
 • Typy zakładów warto wybierać w zgodzie ze swoimi preferencjami wobec ryzyka. Obstawianie zakładów wewnętrznych ma małe szanse powodzenia, ale za to gwarantuje wysoką potencjalną wygraną. Odwrotnie jest w przypadku zakładów zewnętrznych.
 • W American Roulette gra online można stosować szereg strategii, np. system Paroli lub Martingale. Trzeba przy tym pamiętać, że żaden system nie gwarantuje uzyskania dodatniego bilansu finansowego z gry.

Poza tym trzeba polecić rozpoczęcie gry od American Roulette bez depozytu. Dzięki temu możliwe jest lepsze poznanie gry przy całkowicie zerowym ryzyku finansowym.

Podsumowanie

Z jednej strony American Roulette demo nie wiele się różni od amerykańskich ruletek internetowych. Z drugiej jednak ta gra jest urzekająca. Betsoft postawił tu na prostotę i przyjemną otoczkę. Klasyczne zasady ułatwiają zrozumienie gry, a ekskluzywna grafika i wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa umilają zabawę. Choć więc American Roulette od Betsoft nie jest grą przełomową, to i tak warto w nią zagrać chociaż jeden raz.

Dodaj opinię

Ocena