Battle Tanks

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Battle Tanks
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93.9%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Battle Tanks od Evoplay

Nie da się ukryć, że zarówno mali jak i duzi chłopcy lubią czołgi. Wielkie stalowe bestie budzą podziw, a przy tym pokazują ogromną siłę na polu walki. Do dziś powstało mnóstwo gier o czołgach z World of Tanks czy War Thunder na czele. Także i Battle Tanks automat do gry od Evoplay przenosi nas na pole bitwy. Tematycznie gra ta osadzona została w czasach II wojny światowej. Ten wideo automat w tle posiada miasto zniszczone w czasie walki. Można tu zauważyć bomby, działa przeciwpancerne, ruiny. Na bębnach zaś pojawia się choćby symbol czołgu, którym jest legendarny radziecki T-34, którego możemy znać z serialu Czterej pancerni i pies.

Fanów historii, czołgów czy po prostu automatów hazardowych informujemy, że mamy u siebie Battle Tanks za darmo. Prosto bowiem od producenta otrzymaliśmy demonstracyjną wersję Battle Tanks bez depozytu. Jest ona udostępniana nie tylko bezpłatnie, lecz i również bez konieczności zakładania konta, wpłacania pieniędzy czy pobierania gry. Warto wiedzieć, że Battle Tanks demo korzysta z wirtualnych żetonów, które symulują rozgrywkę za złotówki czy euro.

Battle Tanks – opis gry

Battle Tanks bez rejestracji jest przykładem tematycznego wideo automatu. W przeciwieństwie do wielu innych slotów Evoplay, nie posiada jednak tak rozbudowanych animacji. Niemniej jednak całość robi całkiem dobre wrażenie, zwłaszcza posępny klimat pobojowiska. Battle Tanks gra posiada dosyć standardowy układ 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Gracze mogą obstawiać 9 linii wypłat, które są jednak stałe.

W grze obecne są różne symbole, zarówno karciane od 10 do A, jak i tematyczne: czołg, działo, ciężarówka. Gracze mogą liczyć na symbole scatter, wild, bonus, 15 free spinów, grę bonusową z nagrodami. Producent nie zdecydował się jednak na gamble czy jackpot. Zakłady w grze dostępne są w przedziale kredytów 0.1 – 500. RTP czyli zwrot dla gracza wynosi tu 93.9%. Gra wydana w styczniu 2016 roku oczywiście dostępna jest także na urządzeniach przenośnych.

Wygrane w Battle Tanks

Jeśli naszym celem jest gra Battle Tanks na prawdziwe pieniądze, to warto dowiedzieć się, jakie nagrody czekają na graczy. Otóż kredyty można tu zdobyć wedle ilości postawionych żetonów jak i układu na linii wygrywającej. Wszystkie wygrane wypłacane są od co najmniej 2 lub 3 takich samych znaków na linii.

  • symbol 10: wygrana od x0.3 do x12
  • symbol J: wygrana od x0.5 do x12
  • symbol Q: wygrana od x0.5 do x12
  • symbol K: wygrana od x0.5 do x18
  • symbol A: wygrana od x0.5 do x18
  • symbol działa: wygrana od x3 do x50
  • symbol ciężarówki: wygrana od x1 do x222
  • symbol scatter: wygrana od x2 do x500. Zapewnić może także 15 free spinów
  • symbol wild: zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem scatter i bonus,. Występuje na 1, 3 i 5. bębnie
  • symbol bonus: pojawia się na 2, 3 i 4. bębnie aktywując grę bonusową.

Battle Tanks – podstawowe zasady

Battle Tanks bez logowania jako wideo automat cechuje się ładną oprawą graficzną. Wspominaliśmy o samym otoczeniu bębnów i posępnym klimacie, który jest jeszcze bardziej potęgowany przez padający deszcz. Evoplay znane jest z tego, że maksymalnie upraszcza obsługę swych maszyn hazardowych. Dlatego też najbardziej interesować nas będą 2 opcje na dole. Pierwszą są 2 przyciski przy Bet do zmniejszania lub zwiększania stawki za grę od 0.1 do 500. Drugim ważnym elementem jest środkowy przycisk służący do akceptacji zakładu i rozpoczęcia kręcenia bębnami. Można dzięki niemu ustawić również auto spin. Jeśli klikniemy na ikonę “i”, to wtedy zobaczymy tabelę wypłat i zasady gry.

Bonusy za grę w Battle Tanks

W grze Battle Tanks online spotkamy jedną ciekawą grę bonusową w online kasynach polskich. Jeśli na bębnach wylosujemy trzy symbole bonusowe, to wtedy uruchamiane jest nowe okno. Jako dowódca czołgu T-34 musimy niszczyć niemieckie Tygrysy. Pod wybranymi czołgami kryją się dla nas nagrody pieniężne.

Battle Tanks slot – nasza opinia

Prezentowany przez nas Battle Tanks automat jest przykładem ciekawej gry osadzonej w klimacie wojennym. Mamy tu do czynienia z końcem wojny i zmaganiami ZSRR z III Rzeszą, zwłaszcza czołgistów. Gra posiada dosadny klimat wojenny, jak i elementy zgodne z tamtym okresem historycznym. Można tu przy tym liczyć na darmowe spiny, wciągającą grę bonusową. Warto zatem skorzystać z naszej opcji darmowej gry w Battle Tanks!

Dodaj opinię

Ocena