Charming Queens

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Charming Queens
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.90%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Charming Queens od Evoplay

Przedmiotem naszej dzisiejszej recenzji jest bardzo interesująca gra slotowa zatytułowana Charming Queens. Jej twórcą jest znana i ceniona firma Evoplay. Charming Queens automat to gra, którą można zaklasyfikować zarówno do gier owocowych, jak i do Hot Spot z racji specyficznych cech charakterystycznych.

Temat tej gry to kultura chińska, mamy tutaj tło będące widokiem z wnętrza domu o typowo azjatyckim wystroju, do tego uroku dodają kołyszące się na wietrze chińskie lampiony, a symbole na bębnach także jednoznacznie kojarzą się z kulturą Wschodu.

Możesz samemu przekonać się o tym, jak ciekawą pozycją w portfolio Evoplay jest Charming Queens automat do gry. Wystarczy w tym celu odwiedzić naszą stronę internetową, zlokalizować tę grę i następnie ją uruchomić. Dzięki temu będziesz mógł pograć w Charming Queens bez rejestracji, co pozwoli Ci poznać wszystkie jej tajniki i po prostu sprawdzić, czy spełnia ona Twoje oczekiwania.

Funkcje i specyfikacje techniczne Charming Queens

Jako że Charming Queens gra należy do kategorii Hot Spot, to nie ma sensu oczekiwać od niej wyjątkowo rozbudowanej funkcjonalności jej cechą charakterystyczną jest dynamiczna rozgrywka, często padające wygrane i błyskawicznie zmieniające się wydarzenia na bębnach. I pod tym względem Charming Queens bez logowania sprawdza się znakomicie. Ta maszyna slotowa ma pięć bębnów po trzy rzędy symboli na każdym z nich. Do tego dochodzi 20 aktywnych linii wygranych. Współczynnik zwrotu dla gracza, określany jako RTP, wynosi w tym konkretnym przypadku 95,90%, co jak na gre Hot Spot jest naprawdę niezłym wynikiem.

Charming Queens za darmo wykonana jest w technologii HTML5, co oznacza, że jest ona w pełni kompatybilna z szeroką gamą urządzeń, wliczając w to tablety, laptopy, telefony komórkowe oraz komputery stacjonarne. Wszystko bowiem wynika z tego, że do jej uruchomienia potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa, gra w online kasynach nie zwraca żadnej uwagi na system operacyjny, czy też konfigurację sprzętową Twojego urządzenia.

Ale nie oznacza to, że nie znajdziemy w grze Charming Queens bez depozytu w ogóle żadnych funkcji specjalnych. Mamy tutaj na przykład scattery, które pozwalają wygrać darmowe spiny, specjalną funkcję, która losowo podnosi mnożnik wygranej od 2 do 5 razy, a także wildy oraz kolejną funkcję zamieniającą w losowych momentach 5 dowolnych symboli w wildy. Ale to jeszcze nie wszystko – bo istnieją tutaj także wildy rozszerzające się na cały bęben.

Tabela wypłat Charming Queens

A ile można wygrać grając w Charming Queens na prawdziwe pieniądze? Przedstawiamy poniżej tabelę wygranych – jest ona przedstawiona w prosty sposób zawierając po prostu mnożnik stawki wejściowej.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwony kwiat X 1,2 X 3 X 6
Paw X 1,2 X 3 X 6
Kot X 0,6 X 2 X 5
Pies X 0,6 X 1,5 X 4
Lutnia X 0,4 X 1 X 3
Fioletowy puchar X 0,3 X 0,8 X 2,5
Chiński wachlarz X 0,2 X 0,4 X 1,2
Chiński lampion X 0,2 X 0,4 X 1,2
Błękitna poduszka X 0,1 X 0,3 X 0,8

Jak widać, pojedyncza standardowa wygrana w Charming Queens online wyniesie 3 000 euro. Ale to nie oznacza, że to maksymalna kwota, jaką można zgarnąć podczas gry. Możesz przecież jeszcze mieć mnożnik do x5 oraz wildy pozwalające uzyskać o wiele większą liczbę wygrywających kombinacji.

Charming Queens – jak grać

Charming Queens demo to gra banalnie prosta w obsłudze. Po prostu klikasz interesującą Cię stawkę na jeden spin i następnie ponownie w duży, biały przycisk rozpoczynający grę. Możesz także zawsze skonsultować się z podręcznikiem użytkownika na wypadek, gdybyś natrafił na jakieś niejasności lub potrzebował po prostu dodatkowych informacji na temat rozgrywki.

Bonusy za grę w Charming Queens

Pomimo swojej pozornej prostoty, maszyna slotowa Charming Queens oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Gra zawiera trzy scattery o różnym znaczeniu. Są to kolejno Queen in Red, Queen in Gold oraz Queen in Violet.

  • Queen in Red pojawia się tylko na bębnie nr 2 i aktywuje 3 darmowe spiny z dodatkowym mnożnikiem. Po każdym spinie mnożnik rośnie osiągając maksymalnie wartość x5.
  • Queen in Gold może pojawić się tylko na środkowym bębnie. Tak samo jak poprzedni scatter, nagradza gracza trzema darmowymi spinami, przy czym za każdym razem pięć losowo wybranych symboli zostanie zastąpionych wildami.
  • Queen in Violet występuje na bębnie nr 4. Gdy gracz ją trafi, to uzyskuje 3 darmowe spiny z funkcją Expanding Wilds.

Symbol czerwonego kwiatu nie tylko jest najwyżej płatny, ale jednocześnie pełni rolę wilda. Czyli po prostu zastępuje każdy inny symbol na bębnach gry poza scatterem.

Charming Queens slot – nasza opinia

Charming Queens to naprawdę wciągająca gra hazardowa firmy Evoplay, w której doskonale przemyślane funkcje dodatkowe tworzą doskonały klimat i zapewniają mnóstwo atrakcji podczas gry. Koniecznie musisz zagrać w nią choć przez chwilę!

Dodaj opinię

Ocena