Clockwork Oranges Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Clockwork Oranges Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Clockwork Oranges – świat pomarańczowych owoców

Automat posiada interesującą rundę bonusową, w trakcie której można wygrać wspaniałe nagrody. Atrakcyjne bonusy i darmowe spiny gwarantują dość wielkie wygrane.

Dzięki trzem cyferblatom pomarańczowy owoc postara się, żeby gracz spędził czas miło. Jeżeli trafimy 3 pomarańczowe zegary na pierwszym, trzecim i piątym bębnie, to  uśmiechną się do nas szalone wygrane. W  Clockwork Oranges czas pracuje na gracza.

Zwariowane owoce w grze Clockwork Oranges

Gra kasynowa za darmo Clockwork Oranges to 5-bębnowy i 20 liniowy automat. Celem gry jest trafienie 5 jednakowych symboli na  liniach wygrywających. Wygrywające kombinacje przebiegają od lewej do prawej strony.

Symbolem  Wild jest ikona z napisem Wild. Zastępuje on wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Skatter, którym jest mechaniczny pomarańcz. Trafienie co najmniej 3 symbole Scattera uruchomiają funkcję Clockwork Oranges.

Funkcja Clockwork Oranges aktywowuje się przez 3 mechaniczne pomarańcze na 1, 3 i 5 bębnie. Funkcja się rozpoczyna  kliknięciem “Start”. Przed tym należy losowo wybieracz z iloma wskazówkami ma się ona rozegrać. Potem pojawia się zegar z 12 symbolami owoców i 1, 2, albo 3 wskazówkami. Po prawej stronie pokazane będą ikony owoców jako możliwe wygrane oraz potrójne kombinacje. Przez automatyczne obroty wskazówek wybieramy symbole owoców, a te są następnie podświetlane. Jeżeli trafimy 3 jednakowe symbole, wygrywamy mnożnik.

Jeżeli zebrałiszmy 3 zegary w funkcji Clockwork Oranges, to rozpoczyna się gra Super. W tej grze wskazówki poruszają się krok za krokiem od jednego owocu do drugiego owocu, aby zebrać jak najwięcej owoców i żeby utworzyć wygrane kombinacje. Jeżeli gra Super dobiegnie końca, wszystkie wygrane zostają zsumowane.

Z grą Clockwork Oranges wesołe godziny gwarantowane.

Dodaj opinię

Ocena