Columbus Deluxe Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Columbus Deluxe Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Columbus Deluxe – starszy brat

Jak się okazało, ten zamysł był bardzo mądry, ponieważ gra Columbus Deluxe zyskała mnóstwo wielbicieli w krótkim czasie. Producent postanowił nie zmieniać schematu działania gry, w związku z tym odmienność Columbus Deluxe od brata Columbus oparta na części graficznej.

Wygraj jeszcze więcej w grze Columbus Deluxe

Maszyny gra Columbus Deluxema kilka trybów, oprócz gry normalnej – są to gra ryzyko i gra bonusowa. Symbolami w grze są:   okręty, piękne księżniczki marynarze i biżuteria. Łańcuszek i piękna Księżniczka są ikonami, które mogą przynieść ekstra wygrane w grze.

W grze symbolem Skatter jest okręt. 3 ikony Skatter dają wolne kręcenie. Symbolem Wild jest Kolumb, który oczywiście może zastąpić każdy inny symbol.

Automat jest odświeżoną i ulepszoną wersją klasycznej gry Columbus, popularnej i znanej wśród wielbicieli gier hazardowych. Więc, gra oferuje nowe opcje w połączeniu z klasycznymi cechami.

Każda zwycięska kombinacja uruchamia grę ryzyko Gambling Round. Podczas tej tryby można podwoić wygraną, odgadując kolor kart. Możemy zrezygnować z tej rundy, zabrać swoją wygraną i przechodzić do dalszej gry. Jeżeli nie zgadniesz koloru karty, stracisz wszystkie nagrody.

Jako symbol Wild w grze służy ikona Kolumba.  Mu często towarzyszą inne symbole: Królowa Hiszpanii, kompas lub łańcuszek. Jako Wild symbol Kolumb zastępuje inne symbole, oprócz symbolu Scatter. Symbole Scatter zostały zaproponowane jako postacie okrętów Pinta, Nina i Santa Maria. Trzy symbole Scatter w dają 10 darmowych obrotów.

Gra zapewnia doświadczenie najwyższej jakości i jest prosta w obsłudze. Nie wymaga ona żadnej specjalnej wiedzy ani umiejętności, może w nią zatem grać praktycznie każdy.

Dodaj opinię

Ocena