Cops n’ Bandits Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Cops n’ Bandits Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Napad na bank w Cops nBandits

Na początku gry możemy obejrzeć krótki film, który opowiada o dwóch grabieżców banku Skinny Larry i Tiny George. Ich prześladuje policjant Slim McThin. Najpierw, McThin nie może dogonić bandytów, lecz potem łapie ich a pomocą gumowej kaczki Georga.

Wśród symboli na bębnach, można zobaczyć dwóch grabieżców, worka z banknotami, kajdanki, karty i inne. W grze jest ciekawa animacja: McThin szuka bandytów za pomocą sygnalnego ognia, George sprawdza brylant na wiarygodność, worek z pieniędzmi wybucha, rozrzucając wszędzie banknoty.

Wybierz bandytę w grze Cops nBandits

Gry online hazardowe  Cops nBandits to 5-bębnowy, 30-liniowy automat. Symbol policjanta proponuje Jackpot w rozmiarze 1000 monet, a każdy symbol bandyty po 500 monet.

Bonus Line Up rozgrywany jest na osobnym ekranie.  Na tym ekranie trzeba wybrać właściwego bandytę z linii podejrzanych. Jeśli trafisz od razu, to dostaniesz maksymalną wypłatę. Za każdym chybionym wyborem, wypłata staje coraz mniejsza. Bonus Line Up uruchamia się, kiedy symbol bonusu pojawił się jednocześnie na 1, 3 i 5 bębnach.

Dzikim symbolem w grze jest napis „WILD” na ceglastej ścianie. On może być postawiony na miejsce innego znaku, aby utworzyć wygraną na linii. Nie dotyczy to symbolu Scatter.

Darmowe spiny gwarantuje znak policyjnej odznaki – Skatter. Trafienie co najmniej 3 symbole policyjnej odznaki daje wolne obroty. Można zgarnąć aż 65 darmowych spinów, dzięki zablokowanym Wildom (funkcja Locked Wild). Jeśli bandyta pojawi się przy policjancie, wtedy staje się on dodatkowym symbolem Wild na następny spin. Bandyta staje się “dzikim” symbolem tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Dodaj opinię

Ocena