Dazzle Me Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Dazzle Me Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,9%
Bębny 5
Linie wygrywające 76
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 1
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

NetEnt proponuje graczom slot 3D – Dazzle Me. Tematem przewodnim gry, są różnego rodzaju diamenty, które układają się w wygrywające linie w dziesiątkach różnych kombinacji.

Sloty 3D to gry nadal oparte na zasadach jednorękiego bandyty, jednak są dużo bardziej skomplikowane. Linie wygrywające mają wiele przebiegów, a grafika stoi na najwyższym poziomie, aby przyciągać uwagę graczy przez cały czas.

Firma NetEnt powstała w 1996 roku i choć zaczynała z zaledwie trzema pracownikami na pokładzie, to obecnie ciężko sobie wyobrazić rynek gier hazardowych bez nich. Specjalizują się przede wszystkim w automatach do gry, jednak w ich ofercie nie brakuje również gier karcianych.

Jeżeli chcesz spróbować gry w Dazzle Me, możesz zagrać w nią całkowicie za darmo na naszej stronie, bez konieczności rejestracji. Bardzo polecamy rozwiązania darmowe, gdyż pozwala ono na przetestowanie mechaniki rozgrywki. Dzięki temu, gdy przejdziesz do gry na prawdziwe pieniądze, nie będzie ona dla ciebie niezrozumiała.

Zachęcamy również, do zapoznania się z kasynami, jakie znajdują się na naszej stronie. Prezentujemy kasyna sprawdzone, godne zaufania i polecane przez graczy.

Podstawowe cechy Dazzle Me

Dostawcą oprogramowania do gry Dazzle Me jest NetEnt. Gra jest slotem typu 3D, co oznacza dużo bardziej skomplikowaną rozgrywkę, niż w klasycznym jednorękim bandycie.

Dazzle Me posiada 5 bębnów i aż 76 linii wygrywających!

Najmniejszym możliwym zakładem jest £0,20 – £200,00. Procent zwrotu dla gracza (tzn. RTP) wynosi 96,9%.

Gra opiera się także w dużej mierze na symbolu wild. W grze nie występuje scatter symbol.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: nie
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 600x
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Dazzle Me

Sama obsługa Dazzle Me nie jest skomplikowana i nie odbiega od innych jednorękich bandytów. Wygląd natomiast trochę się różni.

To, co zauważamy na początku, to różna wielkość bębnów. Na dwóch pierwszych znajdują się tylko 3 symbole, na dwóch środkowych 4, a na ostatnim piątym, 5 symboli. Poniżej dwóch najmniejszych bębnów, znajduje się pasek, na którym migają podpowiedzi i instrukcje, co dane symbole oznaczają.

Pomimo bieżących instrukcji, warto zajrzeć sekcji pomoc, która znajduje się na samym dole, po lewej stronie, na czarnym pasku oznaczona znakiem zapytania. Znajdziemy tam wszystkie informacje na temat gry, wytłumaczenie poszczególnych symboli, wygrywane wartości itd.

Trochę wyżej, również po lewej stronie, znajdziemy zielony przycisk „i” – po jego naciśnięciu znajdziemy najważniejsze informacje, razem z przebiegami linii wygrywających. A przypominamy, ich jest aż 76, więc warto choć pobieżnie na nie spojrzeć.

Po lewej stronie, obok informacji, znajdziemy także nasz obecny zakład oraz poziom trudności. Maksymalny zakład (£200) można postawić tylko na 10 levelu.

Na środku znajdziemy trzy zielone przyciski. Jeden z nich służy do automatycznego grania, środkowy do ręcznego uruchamiania spinu za każdym razem, a ostatni, trzeci, pozwala nam jednym przyciskiem ustawić największy możliwy zakład.

Po prawej stronie z kolei możemy ustawić wartość jednego spinu (od 0,01 do 1) oraz mamy oko na ilość dostępnych monet.

Pośrodku, na samym dole, na czarnym pasku, widnieje również informacja o: całkowitej możliwej wygranej przy obecnym zakładzie i danej ilości monet (wartość ta maleje się z każdym przegranym spinem), obecny zakład oraz wartość wygranej.

W Dazzle Me znajdziemy symbole przede wszystkim kamieniom szlachetnym, ale nie tylko (symbole wymienione od najbardziej opłacalnego, do najmniej): czerwona siódemka, dzwonek, rubin, ametyst, szmaragd oraz diament.

Dodaj opinię

Ocena