Dolphins Treasure

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Dolphins Treasure
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.5
Maks. zakład 10
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dolphins Treasure od Evoplay

Dolphins Treasure automat jest grą ze studia Evoplay, które jako pierwsze wprowadziło na rynek gry w systemach 3D i VR. Jakość Full HD to mocna strona tego dewelopera. Piękna grafika i ciekawe sposoby przedstawienia gier wideoslotowych zachęcają do zanurzenia się w świat gier. Tematem Dolphins Treasure demo jest trafienie w odpowiednie kombinacje symboli, co może nam zapewnić wygraną. Żeby spróbować swoich sił w Dolphins Treasure za darmo, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową. Dzięki temu, bez ponoszenia kosztów i w łatwy sposób możemy zapoznać się z grą.

Dolphins Treasure slot – główne funkcje

W grze Dolphins Treasure online znajdujemy się w podwodnym świecie, który zamieszkują delfiny oraz inne morskie stworzenia, którym towarzyszy bujna roślinność. Mamy możliwość gry Autoplay, wystarczy ustawić odpowiednią ilość spinów, po czym machina rusza. Trzy bonusowe symbole uruchamiają grę bonusową. Symbole te pojawiają się w drugim, trzecim i czwartym rzędzie. Nie pojawiają się w darmowych spinach, które są aktywowane poprzez trzy lub więcej scatter symboli – wtedy otrzymujemy dodatkowe dziesięć darmowych spinów.

Dolphins Treasure automat do gry to wideo slot 3D z pięcioma bębnami i trzema rzędami. RTP umiejscawia się na poziomie 94,1%. Minimalny zakład to 0,1 a maksymalny to 500. Wild Symbol to uśmiechnięty delfin, Scatter symbol to muszla z pierścionkiem w środku.

Dolphins Treasure– stół wypłat

Spójrzmy, jak wygląda mnożnik w grze.

Symbol 5x 4x 3x 2x
Muszla Scatter 500 30 5
Krab 90 22,5 6 1,2
Ławica ryb 30 10 2,5
Q – Dama 12 3 0,5
Wild delfin 450 100 17,5
Różowa ryba 50 17,5 5
A- As 17,5 6 1 0,5
J – Walet 12 3 0,5
Niebieska płaszczka 200 60 10 1,2
Zielony konik morski 40 12 3,5
K – Król 15 5 1 0,5
10 12 3 0,5

Jak widać, najwięcej punktów zyskalibyśmy, trafiając wild symbol i scatter symbol. Nie jest to niemożliwe, ale trochę trzeba w tym wypadku liczyć na szczęście. Całkiem dobrze w Dolphins Treasure bez rejestracji, wyglądają również symbole kraba, różowej ryby czy zielonego konika morskiego. Dzięki tej tabeli możemy policzyć, ile potencjalnie możemy zdobyć wygranej. 9 ustalonych linii symboli – każda z takich linii daje nam wygraną.

Jak wygrać w Dolphins Treasure?

Gra jest naprawdę intuicyjna. Po wyszukaniu gry na naszej stronie i potwierdzeniu, że mamy ukończone osiemnaście lat, wyświetla się główne okno. Gra zaczyna się od przedstawienia loga firmy, po czym możemy zacząć rozgrywkę. Ukazuje nam się barwna, interaktywna grafika z wesołym delfinem hasającym w podwodnym królestwie. Na pierwszym planie widzimy bębny w niecodziennej odsłonie, są niejako zawieszone w wodzie. Bardzo przyjemnie patrzy się na światło tańczące pod wodą, wygląda to realistycznie.

Standardowy układ klawiszy funkcyjnych, czyli Autospin na środku, po lewej ustawienie ilości coinsów (możemy zwiększać ilość lub zmniejszać odpowiednio plusem lub minusem). Następnie widać balans finansowy gracza. W samym lewym dolnym rogu pod symbolem “i” znajdziemy tabelę wypłat, zasady gry itp. Pamiętajmy, że przeczytanie zasad gry jest ważne, żeby zrozumieć mechanikę gry, w jaki sposób zdobywamy wygraną i inne, przydatne aspekty.

W prawym dolnym rogu z kolei mamy 5 ikon. Od prawej – pełny ekran, następnie ustawienia – tam możemy ustawić dźwięk i inne. Następnie dwa trójkąty, które po wciśnięciu przyspieszają każdy spin. I na koniec symbol paragrafu, który odsyła nas do reguł gry Dolphins Treasure na prawdziwe pieniądze.

Bonusy za grę w Dolphins Treasure

Jakie bonusy możemy uzyskać, biorąc udział w rozgrywce na automacie Dolphins Treasure bez depozytu? Oprócz 10 darmowych spinów, możemy przejść do rundy bonusowej, która odblokuje się po trafieniu trzech bonusowych symboli. Pojawia się wtedy plansza z muszlami i naszym zadaniem jest wybór zwycięskiej muszli. Darmowe spiny uzyskamy po trafieniu 3 lub większej ilości scatter symboli.

Dolphins Treasure slot – nasza opinia

Gra jest ciekawym ujęciem konwencji gier wideoslotowych. Barwna grafika, która jednak ma w sobie coś kojącego, do tego wesoły delfin, który niejako zachęca nas do gry – to zdecydowanie zachęca do skorzystania z Dolphins Treasure bez logowania. Na naszej stronie możesz spróbować swoich sił bez potrzeby wpisywania jakichkolwiek danych, co daje możliwości do poćwiczenia w dłuższym okresie czasu. Dolphins Treasure gra – super rozgrywka, fajna grafika – polecamy!

Dodaj opinię

Ocena