E.T. Lost Socks

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
E.T. Lost Socks
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.50%
Bębny 5
Linie wygrywające 21
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

E.T. Lost Socks od Evoplay

E.T. Lost Socks automat hazardowy to bardzo ciekawy produkt wydany w 2018 roku przez firmę Evoplay. Jest to maszyna slotowa w odmianie klasycznej, przypominająca nieco gry typu Hot Spot – choć sam producent twierdzi, że mamy do czynienia z wideo slotem. Tematem gry są sympatyczne stworki, które zabłądziły gdzieś na Ziemi, a konkretniej rzecz biorąc zgubiły się w dziecięcej sypialni. Zadaniem gracza jest pomóc im się z niej wydostać.

Oczywiście jeśli chciałbyś poznać tę grę bliżej, to zapraszamy Cię do naszego serwisu. Oferujemy w nim grę E.T. Lost Socks bez logowania, co pozwoli Ci zaznajomić się z jej regułami, funkcjami specjalnymi i wszystkimi bonusami. A potem, gdy już nabierzesz tak cennego doświadczenia, będziesz mógł zagrać w E.T. Lost Socks na prawdziwe pieniądze będąc już wtedy zaawansowanym graczem.

E.T. Lost Socks slot – główne funkcje

E.T. Lost Socks automat do gry ma 5 bębnów i trzy rzędy symboli. Cały nacisk w niej położony jest na dynamiczną rozgrywkę i jak najmniej zbytecznych „przeszkadzajek”. Wydarzenia w grze toczą się błyskawicznie, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, a kolejne spiny i wygrane padają dosłownie co chwilę.

Oczywiście mamy tutaj pełen zestaw funkcji i atrakcji specjalnych, jak wildy, scattery, respiny i symbole o specjalnym znaczeniu (omówimy je nieco później). RTP dla E.T. Lost Socks online wynosi 96,50%, gra ma 21 aktywnych linii wygranych i oferuje szerokie możliwości tworzenia zakładów. Najniższa stawka na grę to 0,10 EUR, a najwyższa to tradycyjnej dla Evoplay 500 EUR.

Wygrane w E.T. Lost Socks

No dobra, to ile można w takim razie wygrać grając w E.T. Lost Socks bez depozytu? Tabela wypłat przedstawiona jest w tradycyjny dla Evoplay  sposób, czyli w postaci mnożników dla stawki postawionej na pojedynczy spin. Na uwagę zasługuje niewielka liczba symboli, raptem 8 – co oznacza większe szanse na utworzenie wygrywającej kombinacji.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwony stworek x 2,5 x 10 x 50
Niebieski stworek x 2 x 8 x 40
Zielony stworek x 1,5 x 6 x 30
Fioletowy stworek x 1 x 4 x 20
Czerwony kamień x 0,4 x 2 x 8
Niebieski kamień x 0, 4 x 1,5 x 7
Zielony kamień x 0,2 x 1,2 x 6
Fioletowy kamień x 0,2 x 1 x 5

E.T. Lost Socks – podstawowe zasady

Sama gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Twoim zadaniem jest tylko na początek ustawienie interesującej Cię kwoty, jaką chcesz postawić na jeden spin. Możesz tego dokonać za pomocą przycisków na panelu sterowania. Nie musisz się trudzić ustawianiem wartości monety i liczby monet na linię, po prostu wybierasz konkretną kwotę i już. Potem tylko wciskasz położony na środku biały przycisk PLAY i grasz, ile tylko zechcesz w E.T. Lost Socks bez rejestracji.

Nie zapomnij także o tym, że gra zawiera wbudowany samouczek, w którym znajdziesz nie tylko tabelę wygranych, ale także opis wszystkich zasad i znaczenia poszczególnych symboli. To świetna pomoc na wypadek, jakbyś w pewnym momencie rozgrywki nie zrozumiał, co właśnie zaszło na bębnach.

Bonusy i promocje w E.T. Lost Socks

Praktycznie każda wyprodukowana przez Evoplay maszyna slotowa w kasynach internetowych zawiera w sobie liczne ciekawostki i funkcje specjalne. E.T. Lost Socks gra nie jest pod tym względem niczym nietypowym. W niej też producent umieścił sporo atrakcji, jak na przykład:

  • Wildy – mają one postać białej skarpetki z ciemną piętą. Zastępują inne symbole poza scatterami.
  • Scatterem jest coś na kształt małego, żółtego statku kosmicznego. Trzy takie symbole oznaczają nagrodę w postaci 10 darmowych spinów. Niestety nie występują one w trakcie darmowych spinów, a jedynie podczas standardowej gry.
  • E.T. Lost Socks demo w trakcie darmowych spinów wprowadza wildy o specjalnym znaczeniu. Każdy z nich ma postać skarpetki w kolorowej bańce.
  • Fioletowa skarpetka zapewnia respin, przy czym sama nie znika, a przesuwa się o pozycję wyżej na bębnie. Jeśli gracz uzyska wygrywającą kombinację, zgarnia nagrodę, a jeśli nie, tak czy siak znów gra wykona respin, dopóki wild nie zniknie z bębnów.
  • Zielony wild zapewnia rozszerzające się wildy. Każdy wild, jaki pojawi się na bębnie zajmie wszystkie trzy jego pola.
  • Niebieski wild oznacza zastąpienie wszystkich symboli stworków widniejących w oknie gry wildami.
  • Czerwona skarpetka to Sticky Wild. Pozostaje on w tym samym miejscu na bębnie podczas każdego obrotu bębnami aż do zakończenia rundy darmowych spinów.

Wypróbuj E.T. Lost Socks za darmo

Jak zapewne zdążyłeś się zorientować na podstawie naszej recenzji, E.T. Lost Socks za darmo lub na prawdziwe pieniądze to naprawdę znakomita gra. Powinieneś więc zwrócić na nią uwagę i zagrać choć przez chwilę, by się przekonać, jak wciągający jest to produkt.

Dodaj opinię

Ocena