EggOMatic Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
EggOMatic Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

EggOMatic świat robokur

Włącz ta grę i zobacz jak wygląda życie robokur, które, dzięki maszynie EggOmatic, produkują robojaja.

Zasługują na nagrodę grafika w grze i również pomysł na jej stworzenia. Niestety, nie znajdziesz tu odpowiedzi na wieczne pytanie: co było pierwsze: kura czy jajko? Lecz, na pewno znajdziesz tu zabawy na kilka godzin.

Jajka z bonusami w grze EggOMatic

Gra EggOMatic podczas gry wytwarza różne rodzaje jajek: Spreading Wild Eggs – te jajka mnożą wygraną, Spins Eggs – jajka, za pomocą których otrzymujemy darmowe spiny, Surprise Eggs – jajka niespodzianki, które losowo obierają funkcję jednego z innych jaj.

Oprócz tych ekstra symboli bonusowych dodatkowo można dostać symbole standardowe. Za 5 symboli z młodymi kogutami dostaniesz najwyższa wypłatę – 1000 kredytów. 5 kwok warte trochę mniej – 700 kredytów, 5 mądrych kurczaków – 500, 5 wodnych kurczaków – 400, a 5 brzydkich kurcząt – 300.

Gdy tylko EggOMatic wytwarza jajko, ono zostaje umieszczone na transmisyjnym pasie, który umieszczony jest nad bębnami i potem, w tempie jednej kolumny, rusza w stronę lewego bębna na spina. Jeżeli na jednym z bębnów pojawi się Wild symbol, moc jajka, które znajduje się nad tym bębnem, zostaje uwolniona. Dla przykładu, jajko Darmowych Spinów obdarza darmowymi rundami, a jajko z Wildami pozwala dzikim rozpowszechnić się po bębnie, co oznacza większą ilość wygrywających kombinacji.

EggOMatic nie posiada specjalnej rundy bonusowej i progresywnego jackpota, jednak już opisane nietypowe elementy gry tworzą sporo ekscentrycznych sytuacji, które pozwolą graczom zapomnieć o tej drobnej wadzie. Średni zwrot dla gracza wynosi 96.5%. Jest on bardzo wysoki dla tego typu automatów.

Dodaj opinię

Ocena