Egyptian Heroes Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Egyptian Heroes Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Egyptian Heroesprosto z czasów faraonów

Na bębnach możemy znaleźć takie symbole jak cyferki, literki i figury największych i bardzo potężnych bogów tych czasów: między innymi Ra, Hathora, Bastet, Sobek, Ozyrysa. Najlepiej wypłacalnym symbolem jest Ra. Jeżeli graczowi uda się wykręcić 5 z nich on dostaje 4000 monet.  Symbol bogini Bastet, w przypadku wykręcenia 5 z nich, warty 2000 monet.

Egyptian Heroes to gra z wspaniałą, animowaną grafiką, o mrocznej, trochę tajemniczej atmosferze. Tematyka starożytnych bóstw, które przedstawione są jako bohaterowie z komiksu, przypadnie do smaku nie tylko fanom historii.

Rozpocznij poszukiwania skarbów i fortuny w grze Egyptian Heroes

Egyptian Heroes posiada dość wyjątkową funkcję – Golden Bet (złoty zakład). Jedna z linii zostanie podświetlona losowo przed każdym ponownym kręceniem. Mnożnik złotej linii, który pojawi się w górnym roku ekranu, zmienia się co każde kręcenie, a jego wartość może wynosić od x2 do x5. Wygrane zostaną  przemnożone jeżeli ułożysz wygrywającą kombinację podczas tury na podświetlonej linii. Oznacza to, że najwyższa wygrana w grze wynosi 20,000 monet, jeżeli gracz wykręci 5 symboli Ra na linii złotego zakładu.

Symbolem Wild w Egyptian Heroes jest symbol Piramidy. Zastępuje on wszystkie inne symbole za wyjątkiem symbolu Scatter.

Symbolem Scatterjest symbol Grobu Faraona, który może przynieść graczowi ekstra zakręcenia. 3 symbole Scatter dają 10 darmowych obrotów, 4 symbole dają 15 darmowych obrotów, a 5 gwarantują 20 wolnych obrotów. Symbol Wild pokryje 3 koło na czas rundy wolnych obrotów.

Gra Egyptian Heroes proponuje niesamowitą zabawę, wiele radości i szanse na zdobycie wielkiej wygranej, przez co graczom jest bardzo  trudno oderwać się od tej gry.

 

 

Dodaj opinię

Ocena