Enchanted Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Enchanted Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Czarujący las Enchanted

Zachwycający las, w który wchodzi gracz, posiada wiele opcji bonusowych oraz gier, gdzie można spotkać skrzaty, wróżki, czarodzieje i olbrzymy.

Gra jest napełniona fantastycznymi opcjami i jaskrawymi bohaterami. Fabuła gry kręci się wokół baśni i czarownych opowiadań, które przywrócą wspomnienia z dzieciństwa, dając możliwość stworzyć swoją własną baśń

Magiczne zaklęcie gry Enchanted

Tonk jest małym leśnym bohaterem kasyno online Enchanted. On zbiera złote klucze, jak tylko gracz trafi ich na 5 bębnie. Po zebraniu 3 klucze rozpoczyna się opcja bonusowa Tonk’s Tinkering Doors, w której możemy wygrać kredyty bonusowe. Jeśli zbierze się co najmniej 3 symboli Crazy Hat rozpoczyna się opcja bonusowa  Crazy Hat’s Crazy Reels.  Wtedy 3 bębny będą losowo od nowa się zakręcać, a gracze mogą wygrać ekstra nagrody z powodu powstałych przez te nowe zakręcenia kombinacji.

Po trafieniu na linii wypłat co najmniej 3 symboli Księgi zaklęć (Spell book) rozpoczyna się runda The Ultimate Spell book Free Spins. Gracz  może zyskać dodatkowe bonusy jeśli w czasie rundy darmowych zakręceń trafi symbol Unique Enchanted na drugiej pozycji  trzeciego bębna. Po trafieniu na aktywnej linii wypłat symboli Ryfus (Olbrzym) i Feera (wróżka) rozpoczyna się drugą rundą bonusowa Feera’s Birdie.  Wtedy gracz musi pomoc wróżce w odzyskaniu od Olbrzyma jej ptaszka. Wróżce należy zaatakować Olbrzyma, kiedy tylko ona znajduje się nad nim. Aby uwolnić ptaszka, musi ona rzucić na niego zaklęcie 3 razy. Każde zaklęcie daje kredyty bonusowe. Gracz może iść do lasu po inne bonusy kiedy ptaszek zostanie uwolniony a Olbrzym zamieni się w żabę.

Przycisk Zakręcenie przy maksymalnym zakładzie pozwala, przy aktualnym poziom zakładu oraz nominale żetonu, wybrać wszystkie linie wypłat. Również, w grze dostępna jest opcja włączania wyłączania dźwięku w góry ekranu.

 

Dodaj opinię

Ocena