Epic Gladiators

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Epic Gladiators
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.68%
Bębny 7
Linie wygrywające 7
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Epic Gladiators od Evoplay

Bardzo cenimy sobie oryginalne i wciągające automaty do gier, dlatego tym bardziej zainteresował nas Epic Gladiators automat do gry. Jest to gra hazardowa online, której producentem jest cenione na rynku studio Evoplay. Ta firma już od kilku lat zajmuje się tworzeniem bardzo wciągających i ciekawych pod względem rozgrywki wideo automatów 3D. Jej gry charakteryzują się bardzo dobrą jakością audiowizualną, co można również zauważyć w przypadku opisywanej produkcji. Gra ta w bardzo luźny sposób nawiązuje do legendarnych Gladiatorów, którzy walczyli na arenach w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Jednak całość ma tutaj bardziej kreskówkowy charakter i przypominać może gry platformowe 2D z dużą dawką humoru.

Epic Gladiator automat między innymi z tego względu znacząco wyróżnia się na tle innych maszyn hazardowych. Mamy przy tym bardzo dobrą wiadomość, albowiem można dzięki naszej stronie spróbować swego szczęścia w Epic Gladiators za darmo. Posiadamy bowiem u siebie wersję demonstracyjną, która umożliwia rozgrywkę bez obstawiania realnych pieniędzy. Proponujemy Epic Gladiators bez logowania, rejestracji czy też ściągania dodatkowego oprogramowania. To bardzo dobra opcja dla tych osób, które cenią sobie możliwość gry bez ryzyka, bliższego poznania danego tytułu.

Funkcje i specyfikacje techniczne Epic Gladiators

Proponowana przez nas gra Epic Gladiators bez depozytu od samego początku zaskakuje swym wyglądem i funkcjami. Producent bowiem zdecydował się tu na całkiem nietypowy układ 7 na 7, przez co łącznie mamy aż 49 pól. Mechanika rozgrywki polega na tym, że polami są kamienne bloki z różnymi symbolami. Za każdym obrotem spadają one z góry oraz ustawiają dla nas układy. Producent nie postawił tu na klasyczne linie wygrywające. Same wygrane w Epic Gladiators bez rejestracji możliwe są dzięki wylosowaniu kolumn lub grup tych samych symboli. Wygrane rozliczane są od co najmniej 5 identycznych symboli. W grze dostępnych jest 8 podstawowych symboli, wild, 3 symbole free spins.

Nie zapominajmy również o tym, że cały czas nad bębnami toczy się walka naszego głównego gladiatora z przeciwnikami. Jeśli wylosujemy układ wygrywający, to nasz gladiator zadaje cios przeciwnikowi. Konieczne jest zabranie mu trzech symboli serca oznaczających siłę HP. Niestety brak układu przywraca przeciwnikowi zdrowie. Każdy wyeliminowany przeciwnik to darmowe spiny dla gracza: 10, 15 lub 20 free spinów. RTP gry wynosi 95.68%, co jest całkiem dobrym wynikiem dla gracza. Podczas gry za darmowe spiny aktywowany jest mnożnik x2 za wygrane. Epic Gladiators gra zapewnia obstawianie zakładów od 0.1 do aż 500 żetonów.

Wygrane w Epic Gladiators

Z wiadomych przyczyn graczy najbardziej interesują wygrane, jakie zapewnia Epic Galdiators online. Oto zatem szczegółowa tabela wypłat.

  • symbol skały: wygrane od x0.2 do x100
  • symbol wody: wygrane od x0.3 do x120
  • symbol chmury: wygrane od x0.4 do x150
  • symbol ognia: wygrane od x0.7 do x250
  • symbol hełmu: wygrane od x0.8 do x300
  • symbol tarczy: wygrane od x1 do x500
  • symbol miecza: wygrane od x1.2 do x700
  • symbol monety: wygrane od x2 do x800
  • symbol bomby wild: zastępuje wszystkie inne znaki na polach.

Jak już wspomnieliśmy, w grze można wygrywać darmowe spiny, zaś mnożnik x2 za wygrane aktywowany jest przy free spinach Maximus. Brakuje tu progresywnego jackpota, opcji dodatkowych, gamble.

Epic Gladiators – podstawowe zasady

Gra Epic Gladiators na prawdziwe pieniądze mimo nietypowej budowy jest całkiem prosta w obsłudze. W grze naszym głównym zadaniem jest wybór zakładu – bet za pomocą przycisków + oraz -. Możemy wybierać między 0.1 a 500, co zapewnia całkiem sporą rozpiętość stawek, możliwość dostosowania budżetu do gry.

Epic Gladiators demo z układem 7 na 7 nie ma linii wypłat, a każdy układ wygrywający rozliczany jest od 5 do 15 identycznych symboli. Obrotu bębnami dokonuje się za pomocą środkowego, największego przycisku. Po lewej stronie znajduje się balance, czyli stan naszego konta, a także przycisk “i”. Dzięki niemu można bliżej poznać zasady gry oraz tabelę wypłat.

Bonusy i promocje w Epic Gladiators

W Epic Gladiators online gracze mogą liczyć na darmowe spiny, których jest po kolei 10, 15 i 20 z dodatkowymi opcjami. Przy maksymalnej stawce 500 i wygranej x800 najwyższa suma do zgarnięcia wynosi aż 400000 żetonów!

Wypróbuj Epic Gladiators za darmo

Epic Gladiators to naszym zdaniem jedna z najciekawszych gier hazardowych na rynku. Posiada bardzo ciekawą grafikę, mechanikę rozgrywki, a przy tym nie brakuje w niej humoru, co jest przecież rzadko spotykane w grach kasynowych. Dlatego tym bardziej polecamy wypróbowanie tej gry za darmo na naszej stronie i najlepszhych kasynach online!

Dodaj opinię

Ocena