Fruitburst

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Fruitburst
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Bębny 5
Linie wygrywające 10
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Fruitburst od Evoplay

Producent automatów slotowych Evoplay znany jest z tego, że odszedł od koncepcji schematycznych automatów owocowych, na rzecz gier z konkretną fabułą. Pewnym wyjątkiem od tego stanowi Fruitburst automat do gry. Wydana 15 stycznia 2017 to typowy automat, na bębnach którego zobaczymy najbardziej tradycyjne owocówki znane z innych jednorękich bandytów.

Od innych automatów owocowych, Fruitburst gra wyróżnia się przepiękną szatą graficzną, która przedstawia idylliczne plaże oraz spokojną, melodyjną muzyką, która każdego z graczy wprawia w przyjemny, spokojny nastrój. Wersja Fruitburst demo jest dostępna na naszej stronie. Tutaj każdy, bez konieczności logowania czy rejestracji może spróbować Fruitburst za darmo, zanim spróbuje swoich sił w Fruitburst na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i Specyfikacje Techniczne Fruitburst

Fruitburst automat to 5-bębnowy slot z 10 stałymi liniami wygrywającymi, 7 regularnymi symbolami oraz 1 symbolem specjalnym wild, przedstawiającym arbuza. Mechanika gry różni się od innych automatów slotowych, gdyż w Fruitburst układ wygrywający można ułożyć zarówno od lewej do prawej strony, jak i od prawej do lewej, podczas gdy w większości gier dopuszczalne jest ułożenie kombinacji jedynie od lewej do prawej strony.

Atmosfera w grze jest naprawdę świetna. Fruitburst przeniesie gracza na niebiańską plażę, gdzie ciemnoskóra piękna kobieta jest gotowa spędzić z nim czas. Muzyka w tle wprawia w przyjemny nastrój i świetnie pasuje do klimatu w grze. Współczynnik zwrotu (return to player – RTP) producent ustawił na poziomie 95%, co w porównaniu do innych gier slotowych należy uznać za średni wskaźnik.

Tabela Wypłat Fruitburst

Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się tabelą wygranych, którą znajdziemy w menu Fruitburst online. Do menu gry wchodzimy za pomocą kliknięcia w ikonkę z literką “i”, znajdującą się w lewym, dolnym ekranie. Kwota wygranych stanowi iloczyn wartości wniesionej stawki oraz mnożnika przypisanego dla danego układu. Tradycyjnie wisienki oraz pomarańczki zapewniają najniższe wygrane, zaś truskawki oraz winogrona najwyższe. Tabela wypłat kształtuje się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Wisienka 0,3 0,8 1,5
Pomarańczka 0,3 0,8 1,5
Cytrynka 0,5 1 2,5
Jabłuszko 0,5 1 2,5
Borówka 1 2,5 6
Winogrona 2,5 6 12
Truskawka 5 20 25

Tytułem przykładu jeśli trafimy 4 symbole w linii wygrywającej z winogronami przy wartości zakładu wynoszącej 10, wygramy 60 (10 x 6).

Jak Wygrać w Fruitburst?

Zasady gry w Fruitburst nie są skomplikowane i nie powinny sprawić trudności nawet najbardziej początkującym graczom. Przed uruchomieniem gry należy tradycyjnie określić wysokość stawki, w Fruitburst robi się to za pomocą przycisków z plusem i minusem na lewo od przycisku Spin. Minimalna stawka wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Po określeniu stawki możemy rozpocząć rozgrywkę.

Bębny maszyny wprawimy w ruch za pomocą przycisku Spin. Gdy przytrzymamy dłużej przycisk Spin uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania. W szczególności okaże się to przydatne gdy nie chcąc przerywać gry będziemy potrzebowali obydwu rąk do innej czynności, bądź gdy już jesteśmy znużeni nieustannym przyciskaniem spinu.

W lewym dolnym rogu możemy włączyć menu (ikonka “i”). W nim możemy zaznajomić się z tabelą wypłat, przebiegiem linii wygrywających, zasadami gry, a ponadto zmienić ustawienia gry, takie jak poziom głośności czy prędkość obrotu bębnów. Każdorazowo warto zapoznać się z regułami gry, dzięki czemu rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które pojawią się na etapie gry.

Bonusy i Promocje w Fruitburst

Oferta funkcji specjalnych oraz bonusów w Fruitburst jest ograniczona. Niewątpliwie będzie to stanowiło atut dla graczy starszej daty, którzy są raczej sceptyczni wobec wymyślnych funkcji specjalnych oraz zbyt dynamicznej rozgrywki. Fruitburst oferuje wyłącznie jeden symbol specjalny – wild. Przedstawiający arbuz symbol zastępuje każdy inny symbol oraz pojawia się wyłącznie na 2, 3 oraz 4 kolumnie. Gdy na ekranie pojawi się symbol wild rozszerzy się on na całą kolumnę, co oczywiście znacząco ułatwia ułożenie zwycięskiej kombinacji. Ponadto trafienie symbolu wild uruchamia respina, czyli bonusową, dodatkową rundę. Trafienie kolejnego symbolu wild w trakcie respina, wywołuje kolejny darmowy obrót (maksymalnie 3 respiny).

Fruitburst slot – nasza Opinia

Fruitburst to świetny wybór dla wszystkich miłośników automatów owocowych. Nawiązanie do klasycznych rozwiązań przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnej szaty graficznej w wysokiej jakości, charakteryzującej się wyśmienitym odwzorowaniem przedstawień owoców, daje świetny efekt. Na dodatkową pochwałę gra zasługuje za świetną atmosferę, idealnie dobrane barwy oraz nastrojowa muzyka wprowadzają spokojną atmosferę. Dzięki czemu niewielka liczba funkcji specjalnych, a co za tym idzie mniejsza dynamika rozgrywki nie jest minusem w kasynach internetowych. Jeśli nie chcesz angażować swoich pieniędzy wypróbuj Fruitburst bez depozytu na naszej stronie internetowej już dzisiaj, bo co najważniejsze Fruitburst bez rejestracji oraz Fruitburst bez logowania są w zasięgu Twojej ręki!

Dodaj opinię

Ocena