Hot Safari Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Hot Safari Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,17%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0,25
Maks. zakład 125,00
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lubisz afrykańskie klimaty, sawannę pełną dzikich zwierząt? Jeśli tak to maszyna wrzutowa Hot Safari od Pragmatic Play z pewnością przypadnie ci do gustu. Jest to automat tematycznie osadzony w królestwie dzikich zwierząt. Bębny ulokowano na tle afrykańskiej sawanny. Pojawiają się na nich najbardziej charakterystyczne zwierzęta z Czarnego Lądu, a w tle leci przyjemna etniczna muzyka. W przypadku, gdy już to zainteresowało cię do zagrania na tym automacie, to zapraszamy do nas na jego bezpłatne testowanie.

Podstawowe cechy Hot Safari

Dostawca oprogramowania: Pragmatic Play

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 25

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,25

Maksymalny zakład: 125,00

Procent zwrotu RTP: 96.17%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Hot Safari

Hot Safari to całkiem oryginalna maszyna wrzutowa, która oprócz 5 podstawowych bębnów na ekranie wyposażona została w dodatkowy 6. walec. Umieszczono na nim informacje o potencjalnym mnożniku wygranej między x1 a x10 oraz symbol super wild. W ten oto sposób możesz nie tylko trafić w dobrą kombinację symboli, lecz również całkiem porządny przelicznik wygranej. Jeśli chodzi o obsługę automatu, jest ona całkiem prosta. Należy u dołu ekranu nad ikoną dźwięku kliknąć w opcję ustawień. Otworzy się wtedy przed tobą okno z wyborem wysokości zakładu. Oprócz tego możesz zmienić kilka ustawień gry. Obok ikony ustawień znajduje się przycisk info, dzięki któremu dowiesz się, jakie są zasady gry oraz tabela wypłat.

W przypadku Hot Safari Pragmatic Play zadecydowało o wykorzystaniu symboli afrykańskich zwierząt oraz klasycznych figur karcianych. Dlatego też obok A, K, Q, J oraz 10 znajdują się tu wizerunki słonia, nosorożca, żyrafy, antylopy oraz surykatki. Są to oczywiście standardowe symbole z mniejszymi wygranymi. Na całe szczęście w systemie znajduje się również lew jako wild oraz pawian jako scatter. Ten pierwszy zastępuje inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jeśli jednocześnie pojawi się na 6. bębnie ikona super wild, wtedy możesz mieć szansę na całkiem wysokie wygrane. W przypadku pawiana, ten może przynieść ci darmowe spiny, jeśli wylosujesz przynajmniej 3 takie symbole na linii. W grze brakuje jednak rund bonusowych, opcji gamble.

Dodaj opinię

Ocena