Indiana’s Quest

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Indiana’s Quest
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Indiana’s Quest od Evoplay

Indiana’s Quest automat do gry został wyprodukowany, przez wiodącego producenta gier hazardowych – Evoplay. Choć gra jest dostępna w ofertach kasyn internetowych dopiero od 15 maja 2017 roku, to już podbiła serca miłośników przygód oraz fanów najbardziej znanego archeologa świata – Indiany Jonesa.

Fabuła gry poświęcona jest jednemu z wyzwań przed którym stanął znany awanturnik. W mrocznych ostępach lasu równikowego Indiana Jones szuka zaginionych artefaktów, które ma nadzieję odkryć w tajemniczej budowli, będącej świątynią, poświęconą bogom starożytnych Indian zamieszkujących te ziemie. W Indiana’s Quest demo zagramy na naszej stronie internetowej. Indiana’s Quest gra to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, w szczególności, że oferujemy wersję Indiana’s Quest za darmo. Nie ulega wątpliwości, że wszystkim graczom, a w szczególności tym początkującym zaleca się spróbowanie takiej formy rozgrywki, zanim spróbują zagrać w Indiana’s Quest na prawdziwe pieniądze. Należy nadmienić, że gracz ma możliwość zagrania w Indiana’s Quest bez rejestracji.

Indiana’s Quest Slot – Główne Funkcje

Indiana’s Quest automat to 5-bębnowy slot z 20 stałymi liniami wygrywającymi, 7 zwykłymi symbolami, 2 symbolami specjalnymi (wild oraz scatter) oraz 4 wydarzeniami losowymi. Rozgrywkę umila przygodowa ścieżka dźwiękowa z elementami plemiennymi oraz odgłosami, żyjącej przyrody.

Należy także zwrócić uwagę na świetne animacje (w szczególności sam Indiana Jones) oraz starannie wykonaną grafikę. Symbole, które gracze zobaczą na bębnach maszyny związane są przedstawieniami bóstw plemiennych, za wyjątkiem symbolu wild, który przedstawia kapelusz Indiany Jonesa. Współczynnik zwrotu (return to player – RTP) wynosi 95%. W porównaniu do innych gier slotowych wskaźnik wypada delikatnie poniżej przeciętnej.

Wygrane w Indiana’s Quest

Tabela wypłat Indiana’s Quest online znajduje się w menu gry, do którego wchodzi się poprzez kliknięcie ikonki przedstawiającej literę “i”. Jak w każdej grze slotowej kwota wygranej zależna jest od wartości zakładu oraz mnożnika przypisanego dla danej kombinacji. Wygrane w Indiana’s Quest wyglądają następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Bóstwo brązowe 0,1 0,6 2,5
Bóstwo czerwone 0,2 0,8 3,7
Bóstwo zielone 0,3 1 5
Bóstwo niebieskie 0,5 1,2 10
Bóstwo zielono-złote 0,8 2,5 25
Bóstwo czerwono-złote 1 3,7 37
Bóstwo złoto-niebieskie 2,5 7,5 75

Indiana’s Quest – Podstawowe Zasady

Przed uruchomieniem głównego ekranu gry twórca oprogramowania przedstawia wszystkie najważniejsze wydarzenia losowe w grze. W naszej ocenie ułatwia to znacząco początkującym graczom zrozumienie i zapoznanie się z funkcjami specjalnymi gry. Po obejrzeniu animacji gracz może zapoznać się z głównym ekranem gry. Na głównym planie widnieją bębny gry. Na dole tradycyjnie przyciski do regulowania wysokości stawki oraz przycisk Spin. Jeżeli przytrzymamy dłużej przycisk spin uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania.

Wysokość stawki gracze mogą regulować przy pomocy przycisków “plus” i “minus”. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. W lewym, dolnym rogu gracze mogą rozwinąć menu gry. Tutaj można zapoznać się z zasadami gry oraz zmienić ustawienia gry, takie jak poziom głośności czy regulacja prędkości obrotów.

Bonusy i Promocje w Indiana’s Quest

W pierwszej kolejności należy omówić symbole specjalne. W Indiana’s Quest występuje symbol wild, przedstawiający kapelusz Indiana Jonesa oraz symbol scatter, przedstawiający złoty mechanizm. Symbol wild pojawi się tylko na 2, 3 oraz 4 rolce. Zastępuje on każdy inny symbol, poza symbolem scatter, co znacząco ułatwia ułożenie zwycięskiej kombinacji. Z kolei trafienie 3 lub więcej symboli scatter na głównym ekranie uruchomi 10 darmowych obrotów. Należy nadmienić, że w trakcie darmowych obrotów można wygrać kolejne darmowe obroty.

Indiana’s Quest przewiduje ciekawą mechaniką dotyczącą rosnącym mnożników. Otóż w przypadku wygranej, symbole, które znajdują się w wygrywającej linii, ulegają destrukcji, a na ich miejsce kaskadowo spadają kolejne symbole, co umożliwia tworzenie kolejnych układów. Z każdą rundą mnożnik wygranych rośnie, od x2 do aż 5. Rozgrywka staje się dynamiczna i pełna emocji dzięki wydarzeniom losowym, których są aż 4 w Indiana’s Quest:

  • Indy’s Burst – Indiana rzuca dynamitem, w rezultacie czego wybucha od 5 do 8 symboli, a na ich miejsce pojawiają się kolejne, co ułatwia dalsze wygrane.
  • Gorilla’s Wild – dziki goryl niszczy jedną albo dwie kolumny, a na miejsce symboli, które znajdowały się w tym miejscu pojawia się symbol wild.
  • Rhino’s Spin – spłoszony nosorożec wparowuje do świątyni i obraca wszystkie bębny.
  • Indy’s Shot – gdy na ekranie pojawią się 2 symbole scatter, Indiana może strzelić z bicza, aby przemienić wybrany symbol w symbol scatter, co uruchomi dodatkowe obroty.

Bonusy w Indiana’s Quest znacząco podnoszą grywalność gry, zaś rozgrywka staje się bardziej dynamiczna przy jednoczesnym podniesieniu poziomu adrenaliny w krwi graczy.

Indiana’s Quest – nasza Opinia

Indiana’s Quest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników filmów przygodowych z Indianą Jonesem. Gra jest dopracowana, w szczególności jeżeli chodzi o atmosferę gry, która przenosi gracza wprost do tajemniczych świątyni prastarych ludów. Dodatkowe emocje generuje genialna ścieżka dźwiękowa oraz liczne wydarzenia losowe, dzięki którym czujemy się tak jakbyśmy uczestniczyli w przygodzie wraz z głównym bohaterem. W Indiana’s Quest bez depozytu warto zagrać na naszej stronie internetowej, co zapewni świetną zabawę bez konieczności angażowania prawdziwych pieniędzy. Zagraj w Indiana’s Quest bez logowania już dzisiaj!

Dodaj opinię

Ocena