Jewellery Store

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Jewellery Store
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Bębny 5
Linie wygrywające 10
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jewellery Store od Evoplay

Evoplay to renomowany producent gier hazardowych, który na rynku funkcjonuje już od 2017 r. W tym czasie wydał dziesiątki gier, które na stałe weszły do ofert kasyn internetowych. Jedną z takich gier jest Jewellery Store automat do gry. Fabuła gry przenosi graczy do sklepu jubilerskiego. Stąd na bębnach maszyny gracze zobaczą drogocenną biżuterię (korona, pierścienie, bransoletka) oraz kamienie szlachetne o wielkiej wartości (perły, bursztyn, szafir czy szmaragd), zaś w tle widnieją witryny jubilerskie. Szata graficzna jest starannie wykonana, elementy graficzne zostały zrobione w wysokiej jakości, dzięki czemu uwagę przykuwają symbole na bębnach.

W Jewellery Store gra zagramy w wersji przeglądarkowej w Internecie bądź na urządzeniach mobilnych, typu tablet czy smartfon, pod warunkiem dostępu do Internetu. Co istotne można zagrać w Jewellery Store za darmo na naszej stronie internetowej, na której udostępniamy wersję Jewellery Store demo. Nadmieniam, że tutaj gracze mogą zapoznać się z Jewellery Store bez rejestracji, co ułatwi im późniejsze zrozumienie mechaniki gry w przypadku spróbowania Jewellery Store gra na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i Specyfikacje Techniczne Jewellery Store

Jewellery Store automat to 5-bębnowy slot z 10 stałymi liniami płatnymi, 7 regularnymi symbolami oraz jednym symbolem specjalnym (wild). Mechanika gry jest tożsama z tradycyjną mechaniką gier slotowych, z jednym ciekawym wyjątkiem. Otóż celem gracza jest ułożenie na co najmniej jednej linii wygrywającej, układu identycznych symboli zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej.

Zgodnie z tytułem fabuła gry skupia się na sklepie z biżuterią. Na bębnach znajdują się tradycyjne ozdoby (takie jak korona, bransoleta czy pierścień) oraz kamienie szlachetne, takie jak szmaragdy i szafiry. Można także trafić kopalną żywicę drzew iglastych, czyli bursztyn oraz wytwory małży, czyli perły. W grze panuje atmosfera przepychu i elegancji, charakterystyczna dla salonów jubilerskich najwyższych lotów. Współczynnik zwrotu dla tej gry (return to player – RTP) wynosi 95%. W porównaniu do innych gier tego typu, wskaźnik ten należy uznać za przeciętny.

Tabela Wypłat Jewellery Store

Zarówno początkujący gracze, jak i zaawansowani powinni zapoznać z tabelą wypłat. Można ją sprawdzić w ustawieniach gry, klikając na ikonkę przedstawiającą literę “i”. Kwota wygranych stanowi wynik mnożenia kwoty zakładu oraz przewidzianego mnożnika dla danego układu. Wygrane w Jewellery Store online przedstawiają się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Perły 0,3 0,8 1,5
Szafir 0,3 0,8 1,5
Szmaragd 0,5 1 2,5
Bursztyn 0,5 1 2,5
Bransoleta 1 2,5 6
Korona 2,5 6 12
Pierścień 5 20 25

Zatem przykładowo, gdy postawimy 10 i trafimy 5 symboli z bursztynem, to wygramy 25 (10 x 2,5).

Jewellery Store – Podstawowe Zasady

Zasady gry w Jewellery Store są łatwe i precyzyjne. Wpływa na to w szczególności fakt, że gra nie obfituje w skomplikowane funkcje specjalne. Przed rozpoczęciem gry, należy tradycyjnie wnieść zakład. W Jewellery Store wartość zakładu ustala się za pomocą przycisku “plus” i “minus”. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna zaś 500. Po ustaleniu wartości zakładu gracze za pomocą przycisku “Spin” mogą już wprawiać bębny w ruch. Gdy przytrzymamy ten przycisk dłużej, uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania (autospin), co okaże się wielce pomocne, gdy nie chcemy za każdym razie wciskać przycisku spin, aby rozegrać kolejną rundę.

W lewym, dolnym rogu znajduje się menu gry. W nim zapoznamy się z tabelą wypłat, funkcjami specjalnymi, przebiegiem linii wygrywających. Tutaj także znajdują się ustawienia gry, którymi możemy regulować dźwięk czy prędkość obrotu bębnów.

Bonusy i Promocje w Jewellery Store

Miłośnicy skomplikowanych mechanizmów bonusowych i wielu funkcji specjalnych mogą być zawiedzeni, gdyż Jewellery Store oferuje graczom funkcje specjalne w ograniczonym zakresie. Mianowicie funkcję specjalną pełni symbol, przedstawiający biżuterię stylizowaną na chińskiego dragona, w kolorze zielonym. W grze pojawia się tylko na 2, 3 i 4 rolce, gdzie może zastąpić każdy inny symbol, co ułatwia ułożenie wygrywającej kombinacji. Symbol wild uruchamia także maksymalnie do 3 respinów, czy dodatkowych rund.

Co więcej, symbol wild rozszerza się także na całą rolkę, co jeszcze zwiększa prawdopodobieństwo trafienia zwycięskiego układu. Zielony dragon przysporzy wielu dodatkowych emocji graczom oraz zapewni zastrzyk adrenaliny.

Wypróbuj Jewellery Store za darmo

Grę należy pochwalić za atmosferę – oglądanie przez graczy drogocennych wyrobów jubilerskich oraz szlachetnych kamieni roztacza wokół nastrój piękna i wytworności. Jak przystało na produkt ze stajni Evoplay grafika gry jest doskonale wykonana. Elementy są szczegółowe oraz w wysokiej rozdzielczości. Ścieżka dźwiękowa przyjemnie nastraja i nie jest rozpraszająca.

Choć gra prezentuje się raczej skromnie jeśli chodzi o liczbę bonusów i funkcji specjalnych, to dzięki czemu może przyciągnąć początkujących graczy. Jewellery Store bez depozytu znajduje się na naszej stronie internetowej i już teraz zachęcamy wszystkich do gry. Brak konieczności robienia depozytu oznacza, że zagrasz w Jewellery Store bez logowania.

Dodaj opinię

Ocena