King of Slots

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
King of Slots
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Typ automatu Wideo sloty
RTP (zwrot dla gracza) 97%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0,25
Maks. zakład 250
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

King of Slots online za darmo

King of Slots gra jest tytułem z portfolio znanego i cenionego przez szerokie grono miłośników gier hazardowych szwedzkiego dostawcy NetEnt. Ta maszyna slotowa należy do grupy slotów wideo i pojawiła się na rynku w 2015 roku. Trudno jednoznacznie opisać temat, o jaki jest oparty. Mamy tutaj do czynienia z królem obserwującym swój dwór z pozycji tronu. Całość utrzymana jest w kreskówkowej atmosferze i sprawia bardzo atrakcyjne wrażenie.

Zagraj w King of Slots za darmo w naszym serwisie. Pozwoli Ci to poznać tę grę w praktyce, a nie tylko z suchego opisu. Możesz to zrobić zupełnie bezpiecznie, bo mamy dla Ciebie specjalną wersję demonstracyjną na wirtualne żetony. Nie wymagamy od Ciebie niczego: wpłacania pieniędzy, zakładania konta, podawania danych osobowych, klikania w reklamy itp. Możesz grać ile tylko chcesz w King of Slots demo, bawić się dobrze i poznawać zarówno tę, jaki inne gry slotowe. Dzięki temu szybko staniesz się naprawdę doświadczonym graczem!

Bonusy i promocje w King of Slots?

Przed rozpoczęciem grania w King of Slots online za darmo lub na pieniądze dobrze byłoby poznać wszystkie cechy gry. Zatem teraz je zaprezentujemy. Za każdym razem, kiedy trafisz wygrywającą kombinację, to gra zatrzymuje okna z premiowanymi symbolami i wykonuje darmowy re-spin pozostałymi miejscami na bębnach. Jeśli wypadnie kolejny symbol uzupełniający wygrywającą kombinację z poprzedniej tury, proces się powtarza.

Mamy także symbol Wild. Jest to niebieski kamień szlachetny z napisem WILD. Pełni typową rolę zastępowania innych symboli. Scatterem jest zestaw trzech fioletowych klejnotów. Jednak same scattery nie zapewniają wygranej pieniężnej. Nie mamy już więcej funkcji specjalnych w tej grze poza mnożnikami wygranych i grą automatyczną. Nie ma gry bonusowej, jackpota, trybu multiplayer i innych opcji.

King of Slots automat – darmowe spiny

Za to nie można zapomnieć o jednej istotnej korzyści zapewnianej przez scattery. Owszem, symbol ten nie zapewnia wygranej pieniężnej, ale za to za 5 scatterów dostaniesz 10 darmowych spinów, za 6 – 15, za 7 – 20, za 8 – 25 darmowych spinów i za większą ich liczbę 30 darmowych spinów. Ponadto każda wygrana, jaką uzyskasz w trakcie darmowych spinów, zostanie zwiększona aż trzykrotnie. Czyli otrzyma mnożnik x3.

Podstawowe cechy King of Slots

King of Slots automat do gry jest produktem szwedzkiej firmy NetEnt. To slot wideo o niskiej zmienności, który ma 5 bębnów, 15 symboli w oknie gry (czyli stosuje mechanikę 5×3) oraz 25 aktywnych linii wygranych. Najniższa kwota do postawienia na jeden spin to 0,25 monety, a najwyższa to aż 250 monet.

Zasady automatu King of Slots

Sam King of Slots automat prezentuje się bardzo dobrze od strony graficznej. Tło jest eleganckie i stonowane, nie rzuca się w oczy. Grafika jest prosta, ładna i bardzo czytelna. W efekcie nawet początkujący fani gier hazardowych szybko się zorientują w obsłudze i przebiegu rozgrywki. Pod oknem gry znajduje się bardzo estetycznie zaprojektowany panel sterowania. Mamy tutaj zwyczajowy zestaw funkcji i przycisków. Czyli od lewej będą to:

  • Okrągły przycisk z literą „i”. Po jego naciśnięciu możesz otworzyć samouczek dla użytkownika. Zawiera on opis wszystkich zasad i parametrów gry, więc możesz szybko ją poznać przed rozpoczęciem rozgrywki.
  • Wysokość zakładu w monetach.
  • Stan Twojego salda w monetach.
  • Przycisk określania parametrów gry automatycznej.
  • Duży, okrągły przycisk rozpoczęcia gry (ze strzałkami).
  • Przycisk ustawiania maksymalnego zakładu.
  • Ustawienie poziomu zakładu od 1 do 10.
  • Ustawienie wartości monety od 0,01 do 1,0.

Współczynnik zwrotu dla gracza w przypadku King of Slots online wynosi 96,96%, jest to więc wynik nieco powyżej średniej dla tego typu gier wynoszącej 96,00%. Jeśli zamierzasz na poważnie grać w King of Slots, to najpierw proponujemy Ci wypróbowanie tej gry w wersji darmowej, którą znajdziesz w naszym serwisie internetowym. Potem warto rozpocząć granie od niskich stawek, by ostatecznie przejść na wysokie sumy – o ile oczywiście zechcesz. To gra czysto losowa, więc nie szukaj po Internecie informacji na temat systemów lub strategii. Nie ma czegoś takiego dla maszyn slotowych.

Tabela wypłat King of Slots

Skoro już wszystko wiesz o grze King of Slots, to nadeszła odpowiednia pora, by uzupełnić wiedzę o ostatnie brakujące dane – czyli o wysokości wygranych. Oto tabela z wartościami, jakie możesz zgarnąć grając na typowy zakład wynoszący 25 monet.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Korona królewska 50 150 1 000
Arbuz 50 100 300
Cytryna 25 50 250
Wiśnie 15 50 200
As 15 30 125
Król 10 25 100
Dama 5 15 75
Walet 5 10 50
Dziesiątka 5 10 40

Pamiętaj, że King of Slots jest grą o niskiej zmienności. Ale nie zrażaj się pozornie niskimi wygranymi, bo musisz pamiętać o darmowych re-spinach po każdej wygranej oraz mnożniku x3. Oznacza to, że jednorazowe kwoty do zgarnięcia w wielu wypadkach mogą być naprawdę wysokie!

King of Slots na telefonie

King of Slots jest produktem firmy NetEnt w kasynach online, która od zawsze słynie z wykorzystywania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Tutaj także takie mamy – mimo tego, że jest to gra z 2015 roku, to wykonana została w technologii HTML5, która zapewnia jej stuprocentową kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami na rynku, które mają w miarę nowoczesną przeglądarkę internetową. To spory przeskok w porównaniu z grami wykonanymi w przestarzałej technologii Flash, która wymagała instalacji odpowiedniego oprogramowania i ściśle określonych parametrów, np. ekranu.

Nasza opinia o grze King of Slots

Jeśli lubisz gry slotowe, to powinieneś koniecznie spróbować zagrać w King of Slots bez depozytu. Najlepiej na początek za darmo. Pozwoli Ci to przekonać się w praktyce jak dobra i emocjonująca jest to gra. Koncepcja darmowych re-spinów po każdej wygranej jest niezwykle wręcz wciągająca i zapewnia mnóstwo frajdy, gdy obserwujesz, jak do wygrywającej kombinacji dołączają kolejne symbole!

F.A.Q

Jak znaleźć grę King of Slots za darmo?

Rozejrzyj się po naszej stronie internetowej. Oferujemy na niej King of Slots za darmo i bez żadnych dodatkowych wymogów. Możesz grać tak długo jak chcesz i w pełni bezpłatnie!

Czy są darmowe spiny w King of Slots?

Tak. W tym celu wystarczy uzyskać co najmniej 5 scatterów. Poza tym masz także darmowe re-spiny po każdej premiowanej kombinacji.

Ile da się wygrać w King of Slots?

Pojedyncza wygrana przy maksymalnym zakładzie 250 monet wynosi 10 tysięcy monet. Ale w trakcie gry możesz trafić po kilka wygrywających kombinacji, a w trakcie darmowych spinów dostajesz także mnożnik x3.

Czy gra King of Slots wymaga wcześniejszej instalacji?

Nie. Możesz w nią zagrać na każdym urządzeniu, które ma przeglądarkę internetową wydaną po roku mniej więcej 2008. Konieczna jest tylko obsługa standardu HTML5, by grać w King of Slots!

Dodaj opinię

Ocena