Legends of Ra

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Legends of Ra
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 92%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Legends of Ra od Evoplay

Legends of Ra automat do gry został w całości poświęcony czczonemu w starożytnym Egipcie – bogowi Ra. Bóg Ra to bóg słońca, który w sztuce Starożytnego Egiptu był przedstawiany najczęściej z dyskiem słonecznym oraz z głową sokoła albo jastrzębia. Wydana dnia 15 lipca 2014 roku, przez renomowanego dewelopera gier hazardowych – przedsiębiorstwo Evoplay, gra szybko stała się powszechna w kasynach online.

Nie ulega wątpliwości, że stanowi idealny wybór dla wszystkich miłośników historii starożytnego Egiptu, w szczególności tajemniczych wierzeń, sakralnych budowli oraz fantastycznych artefaktów. W wersję Legends of Ra demo można zagrać bez problemu na naszej stronie internetowej. Po wyrobieniu sobie opinii i umiejętności gry w Legends of Ra za darmo, można śmiało spróbować swoich sił w grze Legends of Ra na prawdziwe pieniądze. Należy podkreślić, że Legends of Ra bez rejestracji oznacza także brak konieczności Legends of Ra bez logowania.

Legends of Ra – Opis Gry

Legends of Ra to 5-bębnowy slot z 9 stałymi liniami wygrywającymi, 8 regularnymi symbolami oraz 2 rodzajami symbolami specjalnymi (scatter oraz bonus) oraz grą bonusową. Fabuła gry toczy się w starożytnym Egipcie, dlatego gracz zostaje przeniesiony przez fasadę starożytnej świątyni na cześć boga Ra. Atmosfera gry jest świetna. Muzyka to etniczny folk, który przyjemnie wpada do ucha. Grafika oraz animacje zostały wykonane na najwyższym poziomie. Grę wspaniale ubarwiają animacje mumii, która pojawia się przy każdym naciśnięciu spin czy tańczące mumie na okoliczność trafienia zwycięskiego układu.

Ciekawa jest także gra bonusowa w Legends of Ra automat, która nie tylko zapewnia wysokie wygrane, ale stanowi świetne urozmaicenie oraz odpoczynek od obracających się bębnów maszyny. Co do bębnów to zobaczymy na nich symbole związane z wierzeniami starożytnych Egipcjan – krzyż egipski (symbol Ankh, będący symbolem płodności), skarabeusze, starożytne księgi, sarkofag czy symbol Horusa – sokół. Ponadto na bębnach zobaczymy symbole znane z tradycyjnej talii karcianej (dziesiątka, walet, dama, król, as). Współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 92%, co w porównaniu do innych automatów slotowych stanowi wskaźnik poniżej średniej.

Tabela Wypłat Legends of Ra

Klikając na ekranie głównym w ikonkę, przedstawiającą literkę “i” gracz może zapoznać się z tabelą wygranych dla Legends of Ra online. Tradycyjnie kwota wygranej stanowi iloczyn wartości wniesionej stawki oraz wartości mnożnika dla danego układu. Wygrane wyglądają następująco:

Symbol x2 x3 x4 x5
Dziesiątka 0,5 3 10
Walet 0,5 3 10
Dama 0,5 3 10
Król 1 6 18
As 1 6 18
Skarabeusz 0,5 3,5 11 88
Sarkofag 0,5 4,5 44 222
Ankh 1 11 111 555
Księga 5 30 500

Jak Zagrać w Legends of Ra?

Obsługa Legends of Ra gra nie powinna sprawić problemów nawet najbardziej początkującym graczom. Przed uruchomieniem gry warto zapoznać się z zasadami gry, przebiegiem linii wygrywających oraz tabelą wypłat. Wszystko to znajdziemy w menu gry, do którego wchodzi się za pomocą ikonki, przedstawiającej literkę “i”.

Przed pierwszym spinem należy określić wysokość stawki w zakresie od 0,1 do maksymalnie 100. Następnie celem wprawienia bębnów ruch należy kliknąć przycisk spin. Dłuższe przytrzymanie spinu uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania. Warto także przedstawić sposób gry w grę bonusową. Uruchamiana jest przez trzy symbole przedstawiające sokoła. Gracz przenosi się wówczas do ekranu, na którym widnieją 3 posągi bóstw starożytnego Egiptu. Kliknięcie przycisku roll skutkuje podświetleniem kolumny. Gra bonusowa zakończy się gdy podświetlona zostanie jeden z posągów. Gracz wygra wówczas kwotę, stanowiącą iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika przypisanego dla danego posągu.

Bonusy i Promocje w Legends of Ra

To właśnie dzięki bonusom oraz funkcjom specjalnym Legends of Ra zawdzięcza swoją popularność. W grze funkcjonuje dwa rodzaje symbol specjalnych. Pierwszy z nich – bonus symbol, przedstawia sokoła. Trafienie trzech takich symboli uruchamia grę bonusową, w której możemy zwiększyć naszą wygraną.

Drugi symbol to symbol scatter, który przedstawia tajemniczą księgę. Zastępuje on każdy inny symbol, dzięki czemu gracze z łatwością ułożą najwyżej nawet punktowane układy. Nie zastępuje on tylko symbolu bonus. Co więcej gdy na bębnach automatu zobaczymy 3 lub więcej symboli scatter uruchomimy aż 12 darmowych obrotów. Przed darmowymi spinami, gra wyznaczy losowo jeden symbol, który w trakcie darmowych obrotów będzie rozszerzał się na całą kolumnę (rolkę) maszyny. W rezultacie ułatwi to trafienie układu z tym symbolem. Wszystkim funkcjom specjalnym, w szczególności darmowym spinom oraz grze bonusowej towarzyszą świetne animacje, które urozmaicają grę i sprawiają, że gracze nie będą mogli się nudzić.

Legends of Ra – nasza opinia

Niewątpliwie po tę grę powinien sięgnąć każdy miłośnik gier związanych ze starożytnym Egiptem. Niewątpliwym atutem jest wspaniała muzyka etniczna, która wprowadza pomaga nam się wczuć w atmosferę epoki. Na pochwałę zasługują także wysokiej jakości animacje oraz świetnie wykonane elementy graficzne. Gorąco zachęcamy wszystkich do wypróbowania Legends of Ra także bonus bez depozytu na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena