Maze: Desire for Power

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Maze: Desire for Power
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.9%
Bębny 5
Linie wygrywające 2
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Evoplay zdecydowało się na wypuszczenie gry o nowym podejściu do zagadnienia gier typu wideoslot za darmo. W listopadzie 2019 roku wypuścił Maze: Desire for Power automat do gry, w którym rycerz porusza się w labiryncie. Każda wygrana kombinacja symboli przybliża go do wyjścia z labiryntu. Aby zagrać w Maze: Desire for Power za darmo, wystarczy wyszukać grę na naszej stronie i po potwierdzeniu pełnoletności, cieszyć się rozgrywką w labiryntowej, pełnej niespodzianek grze Maze: Desire for Power bez rejestracji!

Maze: Desire for Power – opis gry

Rycerz jest substytutem za każdy symbol, ale pojawia się tylko jeden. W grze mamy 5 bębnów oraz 4 rzędy. RTP wynosi tu 95,56%. Maze: Desire for Power bez logowania zawiera “Blue Wild symbol” czyli zastępuje wszystkie standardowe symbole, ale pojawia się tylko w grze głównej. Darmowe spiny oraz dodatkowe eventy, czyli rundy bonusowe są również aktywowane w grze po spełnieniu określonych warunków.

W Maze: Desire for Power w kasynach online w Polsce automat, jeśli rycerz dotrze do wyjścia, mogą rozpocząć się 3 różne rodzaje darmowych spinów: Yellow Cave, Purple Cave i Cyan Cave. Wersja mobilna dostępna na wszystkich platformach. Minimalny zakład plasuje się na wysokości 0,1. Najwyższy zakład w Maze: Desire for Power demo to 500, podobnie jak w innych produktach Evoplay.

Wygrane w Maze: Desire for Power

Umieściliśmy tabelę wypłat, w której opisane są wszystkie symbole i ich mnożniki.

Symbol 5x 4x 3x
Fioletowy potwór 30 5 1,5
Morski potwór 10 1,5 0,5
Niebieski kamień 3 0,5 0,1
Żółty potwór 20 3 1
Fioletowy kamień 5 0,8 0,2
Morski kamień 2 0,3 0,1
Niebieski potwór 15 2 0,7
Żółty kamień 4,5 0,7 0,2

Jak zagrać w Maze: Desire for Power?

Na czym polega rozgrywka? Po zapoznaniu się z zasadami, które znajdziemy pod symbolem “i”, rozpoczynamy rundę przy użyciu przycisku z dwoma strzałkami, który przytrzymując dłużej, możemy doprowadzić do Autoplay i tam zaznaczyć, ile rund ma taki Autoplay potrwać. W Maze: Desire for Power gra, po zakręceniu i wylosowaniu odpowiedniego zestawienia stworków lub kamieni, rycerz przesuwa się do przodu, a po prawej stronie na pasku pokazuje nam się wysokość wygranej. Możemy przyspieszyć rozgrywkę, ściszyć lub zgłośnić muzykę, przejść do ustawień czy włączyć pełny ekran przy pomocy przycisków w prawym dolnym rogu.

Evoplay w swoich automatach w zasadzie ma taki sam układ nawigacji, więc bardzo łatwo się odnaleźć. Standardowo po lewej stronie Maze: Desire for Power online możemy ustawić wysokość zakładu plusem i minusem oraz zobaczymy wysokość naszych finansów. W lewym górnym rogu znajduje się znak zapytania, który przenosi nas od razu do zasad gry. Tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym rozgrywka stanie się prosta i przejrzysta, z czytelnymi zasadami wypłat.

W Maze: Desire for Power bez depozytu, grafika jest nieco ciemniejsza, nawiązuje wystrojem do jaskini z bioluminescencyjnymi organizmami. Z kolei postaci mają żywe kolory i są delikatnie zanimowane. Z kolei wszelkie wild symbole są bardziej dynamiczne i żywo przedstawione, daje to fajny efekt całościowy. Jeśli rycerz ustawi się z innymi symboli w odpowiednim położeniu, może te symbole atakować, co zbliża go do wyjścia. Im bliżej wyjścia, tym większe szanse na darmowe spiny.

Bonusy Maze: Desire for Power

W głównej grze mogą zostać aktywowane randomowe eventy, które mogą się włączyć po każdym spinie. Blast in the cave uruchamia wybuch 4 losowych symboli w kwadracie o polu 2×2. No barriers powoduje, że wszystkie symbole w losowej linii wybuchają, a Path is open – wszystkie symbole w losowym bębnie ulegają zniszczeniu.

W Maze: Desire for Power automat na prawdziwe pieniądze, w każdym z free spinów włączyć się mogą odpowiednie wild symbole, czyli w Yellow Cave – Yellow Wild, w Purple Cave – Purple Wild oraz w Cyan Cave – Cyan Wild.

Podsumowanie recenzji

Do jakich graczy adresowana jest gra Maze: Desire for Power demo? Przede wszystkim dla graczy lubiących gry labiryntowe, gdzie każdy ruch może nas zbliżyć do wyjścia, lub zniweczyć plany na szybką wygraną. Należy wykazać się cierpliwością, precyzją, wliczaniem ewentualnego ryzyka w grę, bo jak mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Mimo wszystko gdzieś trzymamy kciuki, żeby dzielny rycerz pokonał hordę potworów i dotarł do celu, nie zważając na przeciwności losu i wyzwania, jakie czekają na niego podczas przemierzania labiryntu.

Dodaj opinię

Ocena