Moby Dick online za darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Moby Dick online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.25
Maks. zakład 50
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Moby Dick automat – recenzja

Chyba wszyscy słyszeli kiedyś opowieść o Moby Dicku. Ta interesująca powieść Hermana Melville’a jest dzisiaj uznawana za jedno z największych arcydzieł literatury światowej. Studio Rabcat w 2017 roku sięgnęło po tę popularną historię i przedstawiło swoją wersję historii z wykorzystaniem automatu do gier. Maszyna powstała na silniku stworzonym przez Microgaming i prezentuje bardzo wysoką jakość wykonania. Dlatego Moby Dick automat do gry jest pozycją, z którą powinni zapoznać się wszyscy szukający interesującej i ciekawie przedstawionej fabuły, fani slotów.

Gra jest łatwa w użytkowaniu, ale zalecamy, żeby najpierw wypróbować Moby Dick za darmo i poznać wszystkie opcje i funkcje bonusowe. Dopiero kiedy gracz jest pewien, że poznał wszystko i jest gotowy do gry na pieniądze, powinien uruchomić wersję na pieniądze. Do tego potrzebne będzie jedno z oficjalnych kasyn internetowych, które nasi eksperci sprawdzili i dokładnie opisali na naszej stronie internetowej.

Bonusy i promocje w Moby Dick

W grze zastosowano kilka ciekawych bonusów bez depozytu, które znacząco zwiększają szanse na trafianie wygranych. Standardowo można liczyć na 2 klasyczne symbole o dodatkowym znaczeniu:

  • Wildkoło sterowe statku zamienia się ze wszystkimi symbolami (z wyjątkiem Scattera) i łączy z nimi, tworząc kombinacje wygrywające.
  • Scatter otwarte szczęki tytułowego wieloryba zapewniają uruchomienie rundy z darmowymi spinami bez względu na to, czy znajdą się na linii wygrywającej, czy nie.

Za każdym razem, kiedy uda się trafić wygraną, symbole zostają zamrożone na swojej pozycji i uruchamia się re-spin. Funkcja trwa do czasu, aż nie uda się uformować kolejnej wygranej.

Moby Dick slot – darmowe spiny

Runda darmowych spinów bez depozytu w Moby Dick online włącza się na standardowych, zasadach, ale może mieć różną długość. Wszystko zależy od liczby wylosowanych Scatterów:

  • 4 – 10 darmowych spinów,
  • 5 – 12 darmowych spinów,
  • 6 – 15 darmowych spinów,
  • 7+ – 20 darmowych spinów.

Podczas trwania bonusu można przedłużać go na takich samych zasadach. Z każdym rozlosowaniem na środkowym bębnie pojawia się od 1 do 3 obrazków Wild, sprawiając, że trafienie wygranych staje się o wiele łatwiejsze.

Podstawowe cechy Moby Dick

Za produkcję odpowiada coraz bardziej rozpoznawalne studio Rabcat, które tworzy swoje produkcje na oprogramowaniu dostarczonym przez Microgaming. Moby Dick gra to pięknie wykonana produkcja, która prezentuje standardowy format z 5 bębnami i 3 rzędami symboli. Wygrane formują się na 25 zawsze aktywnych liniach wypłacających. Zakład za jeden spin wynosi od 0,25 do 50 za jedno rozkręcenie bębnów. Warto także zwrócić uwagę na wysoki wskaźnik RTP, który osiągnął aż 96,15%.

Zasady automatu Moby Dick 

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy po uruchomieniu gry, jest jego oprawa graficzna. Automat prezentuje się przepięknie i śmiało można uznać go za jeden z najlepiej zaprojektowanych wizualnie na rynku. Specyficzna stylistyka i oryginalnie przedstawione animacje sprawiają, że na tę grę aż chce się patrzeć. Wszystkie symbole zostały również stworzone z zachowaniem konsekwencji stylistycznej, co sprawia, że Moby Dick automat jest obowiązkową pozycją dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko losowania symboli na ekranie.

Standardowo na dole umieszczono interfejs użytkownika, który także został stylistycznie dostosowany do całej gry. Wszystko idealnie wkomponowuje się w grę i w ogóle nie zaburza jej odbioru. W centralnej części znajdują się dwa przyciski z obracającą się strzałką. To one odpowiadają za pojedyncze losowanie obrazków oraz automatyczną rozgrywkę. Istnieje także możliwość włączenie MAX BET oraz przejścia do opcji gry i przejrzenie tabeli wypłat.

Ikona „i” odgrywa tutaj szczególną rolę. Odpowiada za włączenie kart informacyjnych, gdzie można sprawdzić wszystkie potencjalne wygrane z każdego symbolu, opis bonusów oraz linie wygrywające. Po dokładnym przeanalizowaniu rozgrywki i wypróbowaniu jej w wersji demo można śmiało przechodzić do zabawy na pieniądze.

Tabela wypłat Moby Dick

Wszystkie symbole w jakiś sposób nawiązują do tematyki żeglowaniu po morzu i Moby Dicka. Obrazków jest łącznie 11 i 10 z nich wypłaca wygrane za kombinacje. Symbole wypłacają za 3-5 w rzędzie od lewej do prawej. Przy maksymalnym zakładzie (50), wygrane prezentują się następująco.

Symbol x3 4x 5x
10 4 10 20
J 6 16 50
Q 8 20 60
K 10 40 150
A 20 60 200
kufel 30 80 300
kotwica 40 100 400
kapitan Ahab 100 200 2.000
Moby Dick 400 2.000 10.000
koło sterowe 10.000

Moby Dick na telefonie

Jak łatwo można się domyślić, Moby Dick został zrealizowany z zastosowaniem wszystkich najnowocześniejszych standardów. Dlatego można uruchamiać go na telefonie, tablecie i komputerze. Najważniejsze jest jednak to, że zastosowano HTML5 i rozgrywka na każdym z tych urządzeń wygląda identycznie. Wystarczy po prostu wyszukać Moby Dick demo lub na pieniądze w kasynie i włączyć prosto z przeglądarki. Gra nie poprosi o pobieranie dodatkowych plików i automatycznie się uruchomi.

Podobne automaty

Fabularyzowane automaty do gier zawsze cieszą się sporą popularnością. Nie dość, że skupiają na sobie uwagę standardowych graczy, to jeszcze osób interesujących się daną tematyką. Inne popularne fabularyzowane sloty, z którymi warto się zapoznać, to między innymi:

  • The Avengers,
  • The Wizard of Oz,
  • The Gladiator.

Jeśli ktoś szuka maszyny, która będzie podobna mechanicznie, to powinien wybierać spośród innych produkcji Rabcat.

Nasza opinia o grze Moby Dick

Moby Dick to maszyna, która robi ogromne wrażenie na odbiorcy. Głównym, ale nie jedynym czynnikiem za to odpowiedzialnym jest oprawa graficzna. Twórcy przeszli samych siebie i stworzyli oryginalną stylistykę, która dopasowuje się do tej niewielkiej gry i sprawia, że można po prostu cieszyć się samym obserwowaniem tych pięknie przedstawionych widoków. Dodatkowo zaimplementowano do rozgrywki kilka funkcji bonusowych, które odpowiadają za różnorodność rozgrywki. RTP wynoszący 96% to swoisty znak jakości, który dowodzi, że zabawa w Moby Dick zawsze dostarcza emocji na najwyższym poziomie.

FAQ

Czy twórcy umożliwiają zabawę w Moby Dick za darmo?

Jeśli ktoś chce przejść do gry w Moby Dick online za darmo, powinien skorzystać z naszej strony internetowej. Gra jest także udostępniona na stronie producenta oraz we wszystkich kasynach, które mają w swojej bibliotece gry Rabcat.

Czy podczas rozgrywki w Moby Dick można uruchomić rundę bezpłatnych spinów?

Runda darmowych spinów ma różną liczbę obrotów i zależy od wylosowanych Scatterów. Bonus uruchamia się już od 3 ikon na ekranie.

Chcę grać o prawdziwe pieniądze. Czy Moby Dick umożliwia taki tryb gry?

Rabcat udostępnia swoje gry w wielu renomowanych kasynach internetowych. Polecamy zapoznać się ze sprawdzonymi na naszej stronie internetowej kasynami i wybrać te, które mają w swojej ofercie grę Moby Dick.

Czy mogę grać w Moby Dick prosto z przeglądarki, a może muszę do tego pobierać dodatkowe oprogramowanie?

Gra nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych programów i wtyczek do przeglądarki.

Dodaj opinię

Ocena