Naughty Girls Cabaret

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Naughty Girls Cabaret
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 300
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Naughty Girls Cabaret od Evoplay

Naughty Girls Cabaret automat do gry został wyprodukowany przez międzynarodowe przedsiębiorstwo Evoplay, którego przeważający przedmiot działalności opiera się na tworzeniu oprogramowania do gier hazardowych. Gry, które wyszły ze stajni tego dewelopera są popularne we wszystkich kasynach online, ze względu nie tylko na świetną szatę graficzną oraz ścieżkę dźwiękową, ale także na niesamowitą grywalność oraz zastosowanie świetnej mechaniki gry.

Naughty Girls Cabaret automat przeniesie graczy przed francuską scenę kabaretową, na której możemy podziwiać najpiękniejsze aktorki wszech czasów. Gra urzeka świetną muzyką oraz klimatem, który przywodzi na myśl legendarne sceny widowiskowe rodem z Moulin Rouge. Wersja gry Naughty Girls Cabaret demo dostępna jest na naszej stronie internetowej. Oferuje możliwość spróbowania Naughty Girls Cabaret za darmo, co jest doskonałym wyborem przed spróbowaniem Naughty Girls Cabaret na prawdziwe pieniądze.

Naughty Girls Cabaret – Główne Funkcje

Naughty Girls Cabaret gra to 5-bębnowy slot z 20 stałymi liniami wygrywającymi, 9 regularnymi symbolami, 3 symbolami specjalnymi (wild, scatter i bonus) oraz grą bonusową. Rozgrywkę umilają piosenki kabaretowe, które różnią się od tego czy jesteśmy w trakcie darmowych spinów, ekranie głównym czy grze bonusowej. W tle widzimy uśpione miasto.

Na bębnach maszyny zobaczymy natomiast najpiękniejsze aktorki kabaretowe w najróżniejszych pozach oraz symbole znane z tradycyjnej talii kart (dziesiątka, walet, dama, król i as). Współczynnik zwrotu (return to player – RTP) wynosi 94%. Należy uznać, że w porównaniu do innych jednorękich bandytów to wskaźnik na tym poziomie jest poniżej średniej.

Tabela Wypłat Naughty Girls Cabaret

Kwota wygranej stanowi iloczyn wartości wniesionej stawki (od 0,1 do 300) oraz mnożnika przewidzianego dla danego układu. W Naughty Girls Cabaret online tabelę wypłat odnajdziemy w menu, do którego można się dostać poprzez kliknięcie w ikonkę, przedstawiającą literkę “i”. Wygrane wyglądają następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziesiątka 0,2 1,5 5
Walet 0,2 1,5 5
Dama 0,2 1,5 5
Król 0,5 2,5 7,5
As 0,5 2,5 7,5
Leżąca aktorka 1,5 6 25
Pochylona aktorka 2 7 37
Aktorka dająca całusa 3,5 15 100
Złota aktorka 7,5 40 250
Perfumy 5

Jak Wygrać w Naughty Girls Cabaret?

Odpowiedź jest prosta – bardzo łatwe. Wystarczy uruchomić grę, wnieść stawkę i można rozpocząć kręcenie bębnami. Stawkę wyregulujemy za pomocą przycisków z “plusem” i “minusem”, na lewo od przycisku Spin. Wartość minimalna zakładu to 0,1, maksymalna z kolei wynosi 300. Przycisk Spin uruchamia rundę, bębny zaczynają się obracać, gdy na koniec rundy w jednej lub więcej linii wygrywających znajdą się te same symbole (patrząc od lewej do prawej) gracz wygrywa. Przytrzymanie przycisku Spin, uruchamia automatyczne odtwarzanie z funkcją wyboru dokładnie ilości obrotów.

W lewym, dolnym rogu znajduje się menu, w którym można zaznajomić się z przebiegiem linii wygrywających, zasadami gry, wartością wygranych itp. Tutaj także wyregulujemy głośność czy prędkość obrotów bębna.

Bonusy i Promocje w Naughty Girls Cabaret

Gra oferuje graczom następujące funkcje specjalne. W pierwszej kolejności należy opisać symbol wild i scatter. Symbol scatter, przedstawiający perfumy, pojawia się na 2, 3 i 4 rolce. Trafienie 3 symboli scatter uruchamia aż 20 darmowych spinów. W trakcie bonusowych obrotów także można wygrać darmowe obroty. Należy zaznaczyć, że darmowe obroty rozgrywane są za tą samą stawkę, ile wynosił pierwotny zakład. Na zakończenie darmowych obrotów możemy wylosować dodatkową nagrodę (mnożnik x2, mnożnik x3 albo 20 darmowych obrotów).

Symbol wild, przedstawiający urodziwą tancerkę/aktorkę pojawia się wyłącznie na 2 i 4 rolce. Tradycyjnie zastępuje każdy inny symbol. Gdy trafimy go rozciąga się na całą kolumnę co znacząco ułatwia ułożenie wygrywającej kombinacji. Dodatkowo gdy trafimy jednocześnie dwa symbole wild uruchomimy dodatkowy obrót maszyny.

Gdy naszym oczom na ekranie ukażą się 3 symbole bonusu (symbol z przedstawieniem maski balowej), to uruchomimy grę bonusową. W trakcie jej trwania dokonujemy 4 losowań, w trakcie której możemy wygrać dodatkową pulę pieniędzy oraz pomnożyć naszą dotychczasową wygraną.

Naughty Girls Cabaret – nasza Opinia

Naughty Girls Cabaret to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów występów scenicznych w starym stylu. Gra zasługuje na uznanie za genialną ścieżkę dźwiękową – muzyka jest jakby żywcem wyjęta z kabaretu. Co ważne zmienia się w zależności od etapu gry, mianowicie w trakcie darmowych spinów, gry bonusowej jest inna, niż ta na ekranie głównym.

W przypadku początkujących graczy, niedysponującymi wystarczającymi środkami zaleca się wypróbowanie Naughty Girls Cabaret bez depozytu na naszej stronie internetowej. Gwarantuje to świetną zabawę zupełnie za darmo, a co najważniejsze Naughty Girls Cabaret bez rejestracji oraz Naughty Girls Cabaret bez logowania jest w zasięgu Twoich rąk!

Dodaj opinię

Ocena