Sweet Bonanza online za darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Sweet Bonanza online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot, Owoce
RTP (zwrot dla gracza) 95.51%
Bębny 6
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.25
Maks. zakład 125
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Sweet Bonanza automat – recenzja

Fakt, iż rynek automatów do gier przeżywa obecnie istny renesans, nie dziwi obecnie już nikogo. Z tego powodu producenci slotów prześcigają się wzajemnie w boju o naszą uwagę, zadziwiając nas na okrągło oprawą oraz licznymi nowościami, których mnogość potrafi zbić z tropu nie jednego weterana gier hazardowych. Na warsztat wzięliśmy dziś nowość od znanego i lubianego studia Pragmatic Play, która nie poddała się trendowi ślepej pogoni za innowacją i hołduje raczej ideałom klasycznej rozrywki. Mowa tutaj o Sweet Bonanza automat czyli miłej dla oka grze, której oprawa graficzna rozpali zmysły niejednego smakosza. Gra bazuje na technologii HTML5 i oczywiście jest dostępna w rozdzielczości Full HD. Rozrywką można się cieszyć, będąc użytkownikiem zarówno systemu Windows jak i IOS czy Android. Gra standardowo dostępna jest w wersji na komputer oraz mobilnie, dla użytkowników smartfonów.

Konstrukcja gry opiera się na mechanizmie sześciu bębnów i pięciu rzędów, na których w każdej rundzie ukazują się smakowite symbole, z których każdy ma przypisaną swoją wartość. O wygranej nie decyduje ilość identycznych symboli w linii, lecz całkowita suma tych samych symboli we wszystkich bębnach i rzędach. Funkcją charakterystyczną dla gry Sweet Bonanza gra owocowa jest opadanie, czyli wariacja, w której wygrane symbole znikają i ustępują miejsca nowym, dając graczowi kolejną szansę na wygraną w tej samej rundzie.

Jeśli chcesz przetestować grę Sweet Bonanza online za darmo możesz to zrobić na naszej stronie bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Trenuj swoje strategie, by zwiększyć szansę na wygraną. Grając online, pamiętaj, by korzystać tylko i wyłącznie z ofert sprawdzonych i bezpiecznych kasyn. Możesz je łatwo znaleźć w rankingu dostępnym na naszej stronie.

Bonusy i promocje w Sweet Bonanza

Mówiąc o Sweet Bonanza gra nie można zapomnieć o równie słodkich bonusach, których obecność umila rozgrywkę i pozwala multiplikować nasze wygrane. Charakterystyczną cechą gry jest brak mnogości tych bonusów bez depozytu za rejestrację. Fakt ten rekompensuje jednak to, co możemy z nich wyciągnąć. Zastosowane w grze symbole Scatter i  liczne mnożniki pozwalają na zwrot nawet i 21100 razy większy od stawki postawionego zakładu. Najcenniejszym symbolem, który może pojawić się na bębnach, jest smakowicie wyglądający, różowy lizak, który wylosowany w ilości czterech sztuk w jednym spinie uruchamia rundę free spinów. Ponadto symbol Scatter po pojawieniu się sześciokrotnie na bębnach zwiększa wygraną stokrotnie. W grze występuje również przypominający kolorową bombę symbol Mnożnik, którego wartość waha się w zakresie od 2x do aż 100x.

Sweet Bonanza gra – darmowe spiny

Wspomnieliśmy już nieco o bonusach, jakie czekają na nas w grze. Przyjrzyjmy się bliżej opcji darmowych spinów. Funkcję tą wywołuje czterokrotne pojawienie się na bębnach symbolu lizaka. Runda bonusowa to dziesięć darmowych spinów, podczas których gracz ma możliwość wylosowania symbolu Mnożnik. Symbol ten zwiększa wartość naszej wygranej. Wartość mnożnika jest losowa i może być nią minimalnie dwukrotność, a maksymalnie stokrotność dotychczasowej wygranej. Ponadto, jeżeli w trakcie rundy darmowych spinów symbol Lizaka pojawi się na bębnach w ilości minimum trzech sztuk, gracz otrzymuje jeszcze pięć darmowych spinów.

Podstawowe cechy Sweet Bonanza

Sweet Bonanza automat do gry jest pozycją o dość standardowej konstrukcji. Specjaliści z Pragmatic Play postawili tutaj na sprawdzone rozwiązania, które nie komplikują rozgrywki, lecz sprawiają, że jest ona prosta i przyjemna. Sweet Bonanza to automat, bazujący na układzie pięciu bębnów i sześciu rzędów. Mechanika gry zdaje się przypominać tą, użytą w wielu produkcjach tego dostawcy. Gracz ma możliwość samodzielnego wybrania kwoty i mnożnika zakładu. Minimalna wartość jednego spinu to 0,20 kredytów, a maksymalna kwota jaką możemy postawić, jest równa 100 kredytów. Wartość zakładu gracz ustawić może w zakładce opcji zakładu, dostępnej w prawym dolnym rogu gry.

Uwagę przyciąga również opcja podwojenia szansy na wygraną, którą wywołuje zielony przycisk, znajdujący się po lewej stronie ekranu. Grę urozmaica obecność symbolu Scatter, który daje spore bonusy oraz rozpoczyna rundę darmowych spinów. Dostępne są również liczne mnożniki, które zwiększają wartość wygranej. Funkcją, o której należy również wspomnieć, jest znana i lubiana cecha Autoplay, dzięki której możemy w pełni zautomatyzować rozgrywkę. RTP obliczone dla tej gry wynosi 96.5% co jest wynikiem standardowym dla video slotów tego rodzaju.

Zasady automatu Sweet Bonanza

Sweet Bonanza online jest produkcją, która z pewnością przyciągnie do siebie wielu fanów klasycznych slotów. Rozgrywkę umila przyjemna dla oka oprawa graficzna, nawiązująca do kulinarnych marzeń niejednego z nas. Symbole, które ukazują się na bębnach to nic innego jak smakowite owoce, cukierki i lizaki. Całość uzupełniona jest delikatną, nie rozpraszającą ścieżką dźwiękową, którą uznać można nawet za relaksacyjną. Dźwięk i grafika starają się zatem wprowadzić gracza w stan błogości. A jak z resztą?

By rozpocząć grę w Sweet Bonanza należy w ekranie początkowym wcisnąć pulsujący przycisk z dwoma strzałkami, znajdujący się po prawej stronie ekranu. Przenosi nas to do właściwego ekranu gry. By ustawić zakład, należy kliknąć w symbol plusa, lub minusa, które znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu. Pomiędzy nimi widnieje sporych rozmiarów przycisk, rozpoczynający rozgrywkę. Jednokrotne jego wciśnięcie oznacza pojedynczy spin.

Tuż pod nim znajduje się przycisk Autogra, po wciśnięciu którego zobaczymy panel ustawień auto obrotów, za pomocą którego możemy dowolnie modyfikować opcje automatycznej rozgrywki. Pamiętaj, by przed rozpoczęciem rozgrywki zapozna się dokładnie z zasadami i regulaminem gry, które możesz znaleźć pod przyciskiem “i”, znajdującym się w prawym dolnym rogu ekranu. Ćwicz swoje strategie w Sweet Bonanza za darmo na naszej stronie. RTP obliczone dla tej gry wynosi 96.5%, co jest wynikiem standardowym dla video slotów tego rodzaju.

Tabela wypłat Sweet Bonanza

O wartości wygranej w Sweet Bonanza decyduje ilość identycznych symboli, widocznych w tym samym czasie na bębnach. W przypadku wygranej zwycięskie symbole znikają, a w ich miejsce pojawiają się nowe, dając nam kolejną szansę na wygraną. Tabela wypłat prezentuje się następująco.

Symbole 8-9 10-11 12+
Serce 200 500 1000
Kwadrat 50 200 500
Pięciokąt 40 100 300
Prostokąt 30 40 240
Jabłko 20 30 200
Śliwka 16 24 160
Arbuz 10 20 100
Winogrono 8 18 80
Banan 5 15 40

Sweet Bonanza na telefonie

Slot dostępny jest na wszystkie rodzaje urządzeń, bez konieczności instalowania jakichkolwiek wtyczek, więc każdy gracz może się nią cieszyć na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Zagraj na dowolnym urządzeniu w Sweet Bonanza demo i ćwicz swoje strategie gry, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze.

Podobne automaty

Mechanika gry cechuje się średnią zmiennością i przypomina tą zastosowaną w wielu automatach tego typu, takich jak na przykład Fruit Party czy Chicken Drop.

Nasza opinia o grze Sweet Bonanza

Gra Sweet Bonanza jest zdecydowanie dobrą pozycją dla marzycieli i osób ceniących sobie przyjemną dla oka grafikę. Sama rozgrywka jest natomiast prosta i nieskomplikowana. Sweet Bonanza jest zatem pozycją dobrą na niedzielny wieczór.

FAQ

Czy w Sweet Bonanza można grać za darmo?

Tak. Gra jest całkowicie darmowa.

Czy Sweet Bonanza posiada opcję darmowych spinów?

Slot posiada liczne bonusy, w tym rundy darmowych spinów.

Czy mogę grać w Sweet Bonanza na prawdziwe pieniądze?

Na naszej stronie znajdziesz ranking kasyn, przy pomocy których możesz grać w Sweet Bonanza na prawdziwe pieniądze.

Czy Sweet Bonanza wymaga pobrania?

Nie musisz niczego pobierać. W slota możesz grać w przeglądarce na dowolnym urządzeniu.

Dodaj opinię

Ocena