Syndicate

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Syndicate
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.20%
Bębny 5
Linie wygrywające 1024
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jeśli jesteś miłośnikiem serialu Policjanci z Miami i gier wideo takich jak na przykład seria Grand Theft Auto, to z pewnością Syndicate automat do gry przypadnie Ci do gustu. Jest to maszyna slotowa wyprodukowana przez firmę Evoplay.

Sama gra wykorzystuje motyw porachunków gangsterskich, spotkamy w niej trzy różne gangi i ich przywódców. Oprawa graficzna utrzymana jest w klimacie przypominającym grę GTA V i ma nieco przerysowany, kreskówkowy charakter. Całość wygląda naprawdę atrakcyjnie, a co najważniejsze – prawie wszystkie symbole są animowane!

Oczywiście możesz sam zapoznać się bliżej z Syndicate bez logowania, wystarczy w tym celu skorzystać z oferty naszej witryny internetowej. Zamieszczamy na niej ogromną liczbę gier w wersji demonstracyjnej, w tym także i Syndicate demo. W każdą z nich możesz zagrać zupełnie za darmo traktując to jako doskonały trening i poznanie bliżej danej gry przed rozpoczęciem grania na poważnie w kasynie online – w którym to zapewne rozpoczniesz grę w Syndicate na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Syndicate

Firma Evoplay postanowiła nieco odświeżyć gry slotowe wideo i stworzyła nowy produkt, który cechuje się kilkoma unikatowymi cechami. Syndicate automat ma na przykład pięć bębnów, cztery rzędy symboli (co daje nam 20 elementów w oknie gry), ale nie ma standardowo pojmowanych aktywnych linii wygranych. Zamiast tego gra sama wykrywa różnego rodzaju ułożenia symboli na 1024 różne sposoby.

Co ciekawe, wygrywająca kombinacja nie musi rozciągać się na wszystkie bębny, można na przykład zgarnąć wygraną za 5 symboli, które ułożą się w następujący sposób: bęben nr 2, bęben nr 3, następnie znów nr 3 (poniżej), jeszcze raz 3 (znów poniżej) i bęben nr 2. Taki układ symboli wygląda jak odwrócona litera C i jak najbardziej daje graczowi wygraną.

Poza tym Syndicate bez depozytu zawiera wildy, scattery, darmowe spiny, respiny po każdej wygranej i wildy o specjalnym znaczeniu. Współczynnik RTP dla tej maszyny slotowej wynosi 95,20%, a zmienność w zależności od aktywnego trybu waha się od niskiej do wysokiej.

Minimalny zakład na jeden spin wynosi 10 euro centów, natomiast dla fanów grania na konkretnie pieniądze Syndicate gra oferuje zakłady wynoszące nawet 500 euro.

Tabela wypłat Syndicate

Evoplay od zawsze preferuje tworzenie tabeli wygranych w oparciu o mnożnik podstawowego zakładu. To oznacza, że wprawdzie obliczenie bieżącej wygranej może wymagać odrobiny wysiłku i prostego mnożenia (np. zakład 75 EUR x wygrana wynosząca x 0,3 – czyli 22,5 euro), ale za to o wiele łatwiej można zapamiętać całą tabelę bez konieczności zaglądania do niej co chwilę. A tak prezentuje się ona w przypadku Syndicate online:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Tonny x 0,2 x  0,5 x 5
Gangster z nożem x 0,2 x 0,4 x 2,5
Billy x 0,2 x 0,3 x 2
Portfel x 0,1 x 0,2 x 0,4
Muszka x 0,1 x 0,2 x 0,4
Terry x 0,1 x 0,2 x 2,5
Gleam x 0,1 x 0,3 x 1,5
Pinkie x 0,1 x 0,2 x 1,2
Bomba x 0,1 x 0,2 x 0,3
Zapalniczka x 0,1 x 0,2 x 0,3
Wolf x 0,1 x 0,3 x 2
Bob x 0,1 x 0,3 x 1,2
Jason x 0,1 x 0,2 x 1
Rewolwer x 0,1 x 0,2 x 0,3
Nóż składany x 0,1 x 0,2 x 0,3

Jak zagrać w Syndicate

Sama gra jest bardzo prosta w obsłudze. Efektowna grafika nie wpływa negatywnie na przejrzystość interfejsu tej gry. Całość odbywa się poprzez panel sterowania znajdujący się w dolnej części ekranu. Wystarczy ustawić wysokość zakładu i następnie uruchomić bębny klikając w duży przycisk PLAY. Na tym samym panelu ujrzysz także bieżącą wartość wygranej i swoje saldo gracza oraz kilka przycisków z ustawieniami gry oraz dostępem do samouczka.

Ta ostatnia opcja może być bardzo przydatna w razie napotkania jakichś niejasności, wątpliwości lub problemów. Nie wahaj się przed korzystaniem z niej!

Bonusy i promocje w Syndicate

Jak wspomnieliśmy powyżej, Syndicate bez rejestracji dysponuje ciekawym zestawem funkcji dodatkowych. Wyszczególniamy je poniżej:

  • Fioletowy symbol zawierający sztabki złota i pieniądze to wild. Zastępuje on dowolny inny symbol poza scatterem. Nie pojawia się w trybie darmowych spinów, a podczas normalnej gry dostępny jest na wszystkich bębnach poza pierwszym od lewej.
  • Scatterami są duże wizerunki szefów gangu – Cesare, Bonita i Frank. Za co najmniej 8 identycznych scatterów gracz otrzymuje darmowe spiny, po jednym za każdy symbol, jaki wypadł na bębnach. A to oznacza, że można wygrać od 8 do 20 darmowych spinów.
  • W trakcie rundy darmowych spinów każdy wizerunek bossa pełni rolę wilda. Może on mieć rozmiar standardowy, podwójny lub rozszerzyć się na cały bęben.
  • Po każdej standardowej wygranej gra Syndicate za darmo wykonuje respin. Wygrywające symbole zostają na swoich miejscach. Jeśli ponownie powstanie wygrywająca kombinacja, cały proces się powtarza.

Podsumowanie recenzji

Naszym zdaniem Syndicate to znakomita gra, która zasługuje na bliższe poznanie. Naprawdę powinieneś poświęcić jej co najmniej chwilę, nawet grając za darmo. Będziesz zachwycony grafiką, animacjami i znakomitą grywalnością!

Dodaj opinię

Ocena