Talismans of Fortune

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Talismans of Fortune
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 300
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Talismans of Fortune od Evoplay

Evoplay to producent gier automatowych, którego geneza sięga 2003 roku. W przeciągu niespełna 20 lat deweloper zachwycił swoimi grami graczy na całym świecie. Jego produkty doskonale łączą w sobie nowoczesną grafikę oraz dynamiczną rozgrywkę, co przekłada się na dużą grywalność. Producent stawia także na nowe pomysły, dlatego większość gier nie jest oklepanymi automatami z owocami, lecz stanowi zupełnie nową  jakość. Świetnym przykładem jest właśnie Talismans of Fortune automat do gry, którego fabuła skupia się na orientalnym klimacie. Gra przenosi graczy w świat dalekowschodniej architektury oraz stylistyki, stąd wszyscy miłośnicy kultury chińskiej powinni zaznajomić się z tą grą. W tym celu w Talismans of Fortune za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Tutaj gracze mogą spróbować Talismans of Fortune bez rejestracji, zanim zaczną grać za prawdziwe pieniądze w Talismans of Fortune. Warto zaznaczyć, że Talismans of Fortune online jest dostępny także w ramach aplikacji na urządzenia mobilne.

Cechy automatu do gry Talismans of Fortune

Uruchamiając po raz pierwszy Talismans of Fortune automat gracze mogą podziwiać fasadę świetnie prezentującej się orientalnej budowli. Całości dopełniają typowo chińskie elementy jak złote smoki, lampiony, kolumny czy zaokrąglone dachy. Automat z 5-bębnami z 9 stałymi liniami wygrywającymi przedstawia się naprawdę wspaniale. Zgodnie z informacją od producenta współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 93%, co w porównaniu do innych automatów slotowych plasuje się delikatnie poniżej średniej. Na bębnach maszyny możemy podziwiać pięknie wykonane elementy związane z orientalną kulturą, a przede wszystkim z jej symboliką. Przykładowo ryba symbolizuje obfitość, ropucha to radość a budda to szczęście.

Ułożenie poszczególnych układów zapewnia wygrane, tytułem przykładu najniższe wygrane zapewniają cebula, kwiat oraz medalion. Najwyższe natomiast waza oraz klejnot.

Tabela wypłat Talismans of Fortune

Talismans of Fortune zapewnia wysokie wygrane. Kwota wygranej stanowi iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika przewidzianego dla kombinacji z danym symbolem. Przykładowo obstawiając maksymalną stawkę 300, gdy trafimy 5 symboli klejnotu w jednym rzędzie wygramy aż 60.000. Wartości mnożników kształtują się następująco:

  • Cebula, kwiat i medalion – 3 w linii wygrywającej: x0,5, 4 w linii wygrywającej: x2, 5 w linii wygrywającej: x10,00,
  • Rozeta i wędzidło – 3 w linii wygrywającej: x1, 4 w linii wygrywającej: x3, 5 w linii wygrywającej: x15,
  • Ryba i budda – 2 w linii wygrywającej: x0,5, 3 w linii wygrywającej: x2,5, 4 w linii wygrywającej: x10, 5 w linii wygrywającej: x50,
  • Ropucha – 2 w linii wygrywającej: x0,5, 3 w linii wygrywającej: x5, 4 w linii wygrywającej: x20, 5 w linii wygrywającej: x75,
  • Waza – 2 w linii wygrywającej: x1, 3 w linii wygrywającej: x10, 4 w linii wygrywającej: x100, 5 w linii wygrywającej: x200,
  • Klejnot – 3 w linii wygrywającej: x2, 4 w linii wygrywającej: x20, 5 w linii wygrywającej: x200,

Zasady automatu Talismans of Fortune

Obsługa automatu nie powinna sprawić graczom większych problemów. Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z menu w lewym, dolnym rogu. Tutaj gracze mogą zaznajomić się dokładnie z tabelę wypłat, przebiegiem linii wygrywających oraz resztą zasad. Minimalny zakład wynosi 0,1, maksymalny zaś 300. Bębny maszyny wprawiamy w ruch za pomocą dużego przycisku spin, gdy przytrzymamy przycisk dłużej, uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania (autospin). Zanim zaczniemy przygodę na prawdziwe pieniądze warto spróbować zagrać w Talismans of Fortune demo, na naszej stronie internetowej.

Bonusy i promocje

Szczególną rolę pełni w grze symbol scatter, który stanowi talizman z klejnotem pośrodku. Zastępuje on wszystkie inne symbole, dzięki czemu zwiększa prawdopodobieństwo trafienia wygrywających kombinacji. Pojawienie się symbolu scatter zapala znajdujące się na ekranie latarnie. Gdy wszystkie trzy zostaną zapalone, uruchomione zostanie 10 darmowych obrotów. Zanim darmowe spiny się uruchomią, gra wylosuje jeden szczęśliwy symbol. Trafienie na bębnie szczęśliwego symbolu w trakcie darmowych spinów powoduje, że rozszerzy on się na całą rolkę, co zwiększa naszą szansę na zwycięstwo. Zapalenie trzech latarni w trakcie darmowych spinów zapewni dodatkowych 5 darmowych spinów.

Talismans of Fortune – nasza opinia

Talisman of Fortune cieszy graczy świetną grafiką oraz ścieżką dźwiękową. Elementy graficzne są wspaniale wykonane i zachęcają do gry w kasynach internetowych. Całość dopełniają spadające liście z drzew. Dynamika gry zapewnia duży poziom adrenaliny oraz dreszczyk emocji. Zachęcamy wszystkich graczy do spróbowania Talismans of Fortune bez depozytu na naszej stronie internetowej. Talismans of Fortune należy w szczególności polecić wszystkim miłośnikom orientalnej kultury i stylistyki.

Dodaj opinię

Ocena