Tens or Better Poker online za darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Tens or Better Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Microgaming
RTP (zwrot dla gracza) 99.14%
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 2000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dziś chcemy zaprezentować Ci bardzo atrakcyjną pozycję, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów pokera wideo. Nosi ona tytuł Tens or Better i została wyprodukowana przez firmę Habanero. Ta gra pojawiła się na rynku w 2016 roku i od razu zyskała sobie spore uznanie wśród fanów pokera wideo z całego świata. Jak pewnie wiesz doskonale, w przypadku gier tego typu rywalizujesz wyłącznie z czynnikami losowymi i szczęściem w otrzymywaniu kart. Nie musisz tutaj grać z żywymi przeciwnikami – to właśnie podstawowa koncepcja tworząca ideę pokera wideo!

Firma Habanero od dawna znana jest jako producent gier slotowych, które może nie rzucają na kolana efektowną oprawą graficzną, za to są w stu procentach dopracowane pod względem kompatybilności z urządzeniami mobilnymi niezależnie od tego, z jakiej platformy korzystasz. Możesz mieć telefon z Androidem lub iOS, tablet, laptopa, netbooka, komputer stacjonarny itp. – na każdym z tych urządzeń zagrasz w Tens or Better tak samo dobrze, jak na innych.

Zresztą przekonaj się o tym na własne oczy. Przejdź na naszą stronę internetową, uruchom Tens or Better klikając w odpowiednią ikonę i zagraj w tę grę zupełnie za darmo. Nie musisz w tym celu spełniać żadnych warunków, wpłacać pieniędzy, czy też podawać nam swoich danych osobowych. Gra nie jest w żaden sposób ograniczona, czy też okrojona. Jedyna różnica w stosunku do standardowej wersji jest taka, że nasza wersja demonstracyjna korzysta z wirtualnej waluty. Nie musisz płacić za grę, ale też nic w niej w ten sposób nie wygrasz. Służy ona do poznawania zasad, nabierania doświadczenia i sprawdzania, czy dany tytuł przypadnie Ci do gustu. I wszystko to zupełnie za darmo!

Specyfikacje techniczne Tens or Better

Co warto wiedzieć o grze Tens or Better? Przede wszystkim miej na uwadze to, że jest to poker wideo, w którym grasz nie z innymi graczami, ale sam ze sobą. Ponadto ma on wszystkie podstawowe zasady tego typu gier, z takimi samymi układami kart. Minimalna stawka na jedną grę wynosi tutaj 0,2 monet, natomiast najwyższa kwota do postawienia to 100 monet.

Na początku gry możesz wybrać liczbę jednoczesnych rozdań. To typowa opcja spotykana powszechnie w innych grach pokerowych firmy Habanero. Dostępne opcje to 1, 5, 10, 50 i 100 rozdań. Oznacza to, że jednocześnie na ekranie będziesz widzieć 100 układów karcianych! Ale jak się w to gra? Jest to banalnie proste, opiszemy rozgrywkę dokładniej w kolejnym punkcie.

Ważną cechą stanowiącą ogromną zaletę gry Tens or Better jest współczynnik zwrotu dla gracza (Return to Player, czyli RTP) wynoszący w tym tytule aż 99,14%. Wartość ta jest teoretycznie wyznaczana na podstawie analizy parametrów gry i oznacza stosunek wygranych wypłacanych graczom do zakładów wnoszonych na grę. Żadna gra kasynowa nie przekracza 100% (nie licząc pewnych specyficznych sytuacji w blackjacku), ale im RTP ma wartość bliższą 100%, tym bardziej opłacalna jest taka gra. Tens or Better należy do najlepszych na rynku pod tym względem!

Mamy tutaj także do dyspozycji dwie ciekawe funkcje:

  • Auto Hold, czyli gra automatycznie wskazuje Ci karty, jakie warto sobie zostawić.
  • Autoplayto tryb gry automatycznej, który może być uaktywniony na 50 rozdań, 100 rozdań, albo na dowolną ich liczbę, dopóki użytkownik nie przerwie gry.

Warto także zaznaczyć, że większość pokerów wideo stosuje zasadę Jacks or Better, czyli premiowane wygraną są układy równe lub wyższe parze waletów. Niższe nie są brane pod uwagę. W przypadku gry Tens or Better firmy Habanero jak można wnioskować na podstawie nazwy, najniższym układem premiowanym wygraną jest para dziesiątek!

Jak zagrać w Tens or Better?

Granie w Tens or Better nie przysporzy żadnych problemów nawet najbardziej niedoświadczonym i początkującym miłośnikom internetowego hazardu.

  1. Zaraz po uruchomieniu gry muszą oni wybrać liczbę rozdań, jakie chcą mieć na jedną rundę. Po dokonaniu wyboru gracz przejdzie do głównego ekranu gry. 
  2. Teraz kolejnym krokiem jest ustawienie kwoty pojedynczego zakładu. Można tutaj wybrać liczbę monet od 1 do 5 oraz wartość pojedynczej monety. Ten ostatni parametr zależy od liczby wybranych rozdań. Ale łączny maksymalny zakład, czyli wartość monety x liczba monet x liczba rozdań zawsze wynosi 100 monet. 
  3. Gdy już ustalisz stawkę, jaką chcesz przeznaczyć na pojedynczą rundę, kliknij przycisk DEAL. Wtedy gra wylosuje Ci pięć kart.
  4. Następnie przeanalizuj swoje rozdanie i kliknij w te karty, które chciałbyś sobie zostawić. Jeśli wcześniej zaznaczyłeś opcję Auto Hold, to gra sama Ci zasugeruje optymalny wybór.
  5. Gdy już podjąłeś decyzję, kliknij przycisk DRAW. Karty, których nie zaznaczyłeś, zostaną wymienione na nowe.
  6. Następnie Tens or Better oceni Twoją rękę i wypłaci ewentualne nagrody jeśli uzyskałeś odpowiedni układ.

Analogicznie wygląda gra w przypadku większej liczby rozdań. Cała koncepcja polega na tym, że Twój wybór zostanie przeniesiony na pozostałe rozdania. Na przykład jeśli grasz na 100 rozdań i za pierwszym razem otrzymasz na przykład taki układ: as – as – ósemka – piątka – walet, to gra zasugeruje Ci zostawienie dwóch asów i wymianę trzech kart. Taka decyzja zostanie wtedy skopiowana na pozostałe 99 rozdań, zatem w każdym z nich będziesz mieć parę asów i trzy karty do wymiany. Następnie gra dolosuje do każdego z nich po trzy karty, więc w efekcie może powstać mnóstwo różnych kombinacji – jak trójki, fulle, karety, dwie pary i tak dalej.

Pewnym drobnym minusem gry Tens or Better (wynikającym jednak z tego, że jest to poker wideo) jest brak możliwości zastosowania jakichkolwiek metod czy też systemów zwiększających szanse wygranej. To gra oparta wyłącznie o czynniki losowe, w której wynik poprzedniej rozgrywki w żaden sposób nie wpływa na rozstrzygnięcia w kolejnej rundzie. W związku z tym nie ma tutaj możliwości choćby liczenia kart. Ponadto z uwagi na specyfikę rozgrywki nie sprawdzą się także metody manipulowania zakładami, jak choćby znane z ruletki Martingale, czy Parley.

Tens or Better – graj bez logowania

Tens or Better to według zgodnej opinii naszej redakcji jedna z najciekawszych odmian pokera wideo w kasynach online. Nie da się ukryć, że firma Habanero wykonała kawał doskonałej roboty tworząc atrakcyjną grę pozwalającą na granie na 100 rozdań jednocześnie. Zapewnia to mnóstwo emocji i daje sporo szans na wygraną przy jednoczesnej znaczącej oszczędności na czasie!

Drugim argumentem przemawiającym za tym, że warto wybrać Tens or Better jest premiowanie już parę dziesiątek, a nie jak to bywa w większości innych gier tego typu, par równych lub wyższym waletom. To oczywiście zwiększa szansę uzyskania wygranej w grze Tens or Better, co zawsze jest cennym argumentem, jaki należy wziąć pod uwagę.

Dodaj opinię

Ocena