The Emperor’s Tomb

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
The Emperor’s Tomb
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

The Emperor’s Tomb od Evoplay

Emperor’s Tomb automat do gry to kolejna gra od Evoplay o tematyce dalekowschodniej. Fabuła skupia się na mauzoleum Qin Shi Huang – Imperatora Chin, które strzeże terakotowa armia. Według wierzeń chińczyków, terakotowa armia miała zarówno strzec imperatora, jak i pomóc mu w odzyskaniu wpływów oraz władzy w życiu pozagrobowym. Na bębnach maszyny zobaczymy obrazy związane z panowaniem cesarza Qin Shi Huang. Są to Wielki Mur, Terakotowa Armia, Pałac cesarski, rydwan bojowy, podobizna cesarza czy drogocenny artefakt.

Jak przystało na grę stworzoną przez dewelopera Evoplay The Emperor’s Tomb gra łączy sobie zarówno świetnie wykonaną grafikę, cechującą się wybornymi animacjami oraz nastawieniem na drobiazgowe odwzorowanie szczegółów, jak i nastrojową muzykę, która płynnie wprowadza graczy w orientalną atmosferę w kasynach. W The Emperor’s Tomb demo można zagrać na naszej stronie internetowej. Początkującym graczom zanim rozpoczną przygodę z Emperor’s Tomb na prawdziwe pieniądze, zaleca się poćwiczenie Emperor’s Tomb za darmo. Warto nadmienić, że zagrasz w The Emperor’s Tomb bez rejestracji!

Podstawowe Cechy The Emperor’s Tomb

The Emperor’s Tomb automat to 5-bębnowy slot z 9 stałymi liniami wygrywającymi, 8 regularnymi symbolami oraz 3 rodzajami symbolami specjalnymi (scatter, wild i bonus symbol). Ekran główny automatu przedstawia legendarne mauzoleum Qin Shi Huanga. W tle widnieją dwa posągi przedstawiające wojowników, budynek wzniesiony w typowo chińskim stylu architektonicznym oraz przyroda – góry i drzewa. Muzyka w grze jest klimatyczna, z wyraźnie słyszalnymi wpływami orientalnymi (kotły, uderzenie w gong).

Szata graficzna wraz z animacjami zostały starannie wykonane. Grę urozmaica gra bonusowa, w której gracze sprawdzają czy trafią na dodatkowe wygrane. Dzięki symbolom specjalnym oraz grze bonusowej rozgrywka jest dynamiczna i z całą pewnością gracze nie będą nudzili się w trakcie rozgrywki. Na bębnach automatu zobaczymy symbole znane z tradycyjnych kart (dziesiątka, walet, dama, król i as) oraz symbole, których przedstawienia są związane z Chinami tego okresu. Współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 94%, co jednak w porównaniu do innych automatów slotowych stanowi wskaźnik poniżej średniej.

The Emperor’s Tomb – Tabela Wypłat

Wszystkich graczy gorąco zachęcamy do zaznajomienia się tabelą wygranych. Można ją odnaleźć w menu gry, do którego wiedzie ikonka, przedstawiająca literkę “i”, którą można znaleźć w lewym, dolnym rogu ekranu. Kwota wygranej w The Emperor’s Tomb online stanowi wartość wniesionej stawki pomnożonej przez mnożnik przewidziany dla danej kombinacji. Tabela wypłat prezentuje się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziesiątka 0,3 0,5 3 12
Walet 0,5 3 12
Dama 0,5 3 12
Król 0,6 5 18
As 0,6 5 18
Wielki Mur Chiński 3 15 55
Terakotowa Armia 1 22 55 222
Mauzoleum 1 45 111 450
Scatter 2 5 20 500

Jak Zagrać w The Emperor’s Tomb?

Przed uruchomieniem The Emperor’s Tomb twórcy gry przewidzieli krótką animację przedstawiającą reguły działania darmowych spinów oraz zasad bonusowej gry. Po zapoznaniu się z animacją gracz przechodzi do ekranu głównego. Obsługa gry nie sprawi większych problemów.

Przed zakręceniem bębnami należy ustawić wysokość stawki. Minimalna wartość zakładu wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Rundę zaczniemy poprzez kliknięcie przycisku Spin. Dłuższe jego przytrzymanie pozwala uruchomienie automatycznego odtwarzania (gracz może wybrać liczbę obrotów do rozegrania). Gra bonusowa polega na losowym otwieraniu wrót mauzoleum celem zdobycia nagrody.

Bonusy za Grę w The Emperor’s Tomb

Gra jest obfita w różnego rodzaju funkcje specjalne. Trafienie przez gracza 3 symboli scatter, uruchomi aż 15 darmowych obrotów. Warto podkreślić, że darmowe rundy zostaną rozegrane według stawki, która została wniesiona gdy na ekranie pojawiły się 3 symbole scatter. Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie wygrane w trakcie darmowych spinów zostaną potrojone.

Podobizna cesarza stanowi symbol wild. Pojawia się on tylko na 1, 3 oraz 5 rolce i zastępuje każdy inny symbol, za wyjątkiem symbolu scatter oraz symbolu bonus. Zebranie 3 symboli bonusu, które pojawiają się wyłącznie na 2, 3 i 4 kolumnie, uruchamia grę bonusową. Gracz przenosi się do skarbca mauzoleum cesarza, w którym może zwiększyć swoje wygrane, poprzez otwieranie drzwi z przypisanymi wygranymi. Złe trafienie powoduje zebranie dotychczasowych wygranych i powrót do głównego ekranu gry. Nie ulega wątpliwości, że duża liczba funkcji specjalnych oraz bonusowa gra intensyfikuje doznane emocje, wprowadza zastrzyk adrenaliny, co przyciąga graczy, którzy nie lubią się nudzić.

The Emperor’s Tomb – nasza Opinia

Choć to kolejna gra o tematyce orientalnej zaserwowana przez Evoplay, to na pewno nie odstaje od innych gier. Świetne animacje, dobra grafika i muzyka to tylko niektóre z jej plusów. Drobnym minusem jest niski współczynnik zwrotu.

Podsumowując grę zdecydowanie należy polecić wszystkich miłośnikom orientalnych przygód. Zagraj już dzisiaj w The Emperor’s Tomb bez depozytu na naszej stronie internetowej. The Emperor’s Tomb bez logowania wymaga od Ciebie tylko wejścia na stronę!

Dodaj opinię

Ocena