The Great Conflict

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
The Great Conflict
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 93.17%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

The Great Conflict od Evoplay

Już od wielu lat zwłaszcza za sprawą gry World of Warcraft niezwykle dużym powodzeniem cieszą się historie o walce ludzi z orkami. Jeśli spojrzymy na grę The Great Conflict online od firmy Evoplay, to od razu zauważymy, że jej twórcy niezwykle mocno inspirowali się dziełem Blizzarda. Również i tutaj mamy do czynienia z dwiema stronami: zielonymi i dzikimi orkami oraz uzbrojonymi w niebieskie pancerze ludźmi. Pod względem tematyki, wyglądu czy nawet logo The Great Conflict demo możemy stwierdzić, że to taki hazardowy klon Warcrafta. Całość tego slotu 3D robi całkiem spore wrażenie i pozwala poczuć się jak w grze hazardowej MMORPG.

Mamy przy tym całkiem pozytywną wiadomość dla naszych gości. Otóż można u nas sprawdzić grę The Great Conflict za darmo. Poprzez udostępnianą przez nas wersję demo każdy ma szansę zagrać za określone stawki i to bez ryzyka, gdyż zakłady obstawiane są za żetony do symulacji. Niestety nie da się u nas nic wygrać, jednak sama rozgrywka w The Great Conflict bez logowania będzie równie emocjonująca i wciągająca.

Cechy automatu do gry The Great Conflict

The Great Conflict bez rejestracji jest grą w stylu 3D, o czym świadczą choćby postaci orka i rycerza przy bębnach. Żywiołowo reagują one bowiem na wydarzenia na bębnach. Podczas samej gry w momencie wygrywającego układu, symbole także zamieniają się w animacje. Całość ma bardzo ładną oprawę graficzną, której towarzyszy klimatyczna muzyka. Sama gra przy tym posiada najczęściej spotykany układ 5 na 3, który uzupełniany jest o 20 linii wygrywających. Na samych walcach można spotkać kilkanaście symboli podzielonych na kategorię ludzi i orków. Można wśród nich znaleźć symbole specjalne: 4 rodzaje wild.

Dzięki odpowiednim kombinacjom symboli można wygrać darmowe spiny. Minimalny zakład w grze wynosi 0.1, zaś najwięcej można postawić aż 500 kredytów. Gra nie ma jackpota czy gamble. Jej RTP to 93.17%. Oczywiście jak inne dzieła Evoplay dostępna jest także na urządzenia mobilne.

Tabela wypłat The Great Conflict

The Great Conflict automat do gry rozlicza wygrane od co najmniej 3 identycznych symboli. Warto wiedzieć, że symbole podzielone zostały na dwie grupy, dlatego też występują one niejako podwójnie.

  • zamek/twierdza: wygrana od x0.5 do x3.5
  • gryf/ zielony stwór: wygrana od x0.6 do x4
  • tarcza: wygrana od x0.8 do x5
  • kamienny stwór/fioletowy dżin: wygrana od x1 do x12.5
  • lodowa kobieta/ognista kobieta: wygrana od x1.5 do x20
  • tarcza wild: wygrana od x1.5 do x20. Zastępuje standardowe symbole na bębnach w czasie darmowych spinów
  • rycerz/ork: wygrana od x1.5 do x20. To także wild zastępujący standardowe znaki na bębnach. Human pojawia się na 2, zaś Ork na 4. bębnie
  • portal wild: pojawia się na 3. bębnie. Wraz z innymi wild zapewnia darmowe spiny.

Gra The Great Conflict na prawdziwe pieniądze wiąże się w kasynach online z konkretnymi wygranymi. Ich wysokość zależna jest od dwóch czynników: stawki za zakład oraz wylosowanego układu.

Jak wygrać w The Great Conflict?

Jak już wspomnieliśmy, The Great Conflict bez depozytu jest grą wzorowaną na Warcrafcie. Ten slot 3D posiada całkiem ładną grafikę i ścieżkę dźwiękową. Pytaniem jest jednak to, jak należy go obsługiwać? Okazuje się to niezwykle proste! Firma Evoplay wszystkie potrzebne dla nas przyciski umieściła na dole slotu. Przy stałej ilości linii wypłat głównym zadaniem gracza jest za pomocą + i – przy Bet obstawić wysokość zakładu od 0.1 do 500. W centralnej części znajdziemy duże koło. Za jego pomocą można uruchomić bębny czy też ustawić ich automatyczny obrót. Balance pokaże nam stan konta, zaś ikona „i” to miejsce z informacjami o grze, tabeli wypłat.

Bonusy i promocje w The Great Conflict

Mogliśmy przyzwyczaić się do tego, że firma Evoplay w swych produkcjach często stawia na gry bonusowe. Jednak w tym przypadku The Great Conflict gra pozbawiona została takich funkcji. Dzięki kombinacjom 2 symboli wild można jedynie zdobyć darmowe spiny.

Zagraj w The Great Conflict automat do gry – wypróbuj fortunę

Przyszło nam zatem na koniec podsumować The Great Conflict automat od Evoplay. Gra ta prezentuje się mile dla oka, zapewnia całkiem spore kredyty do zdobycia, darmowe spiny. Nie ma jednak opcji bonusowej, co dla niektórych może być wadą. Mimo wszystko naszym zdaniem warto sprawdzić jej darmową wersję na naszym portalu.

Dodaj opinię

Ocena