The Great Wall Treasure

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
The Great Wall Treasure
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 300
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

The Great Wall Treasure od Evoplay

The Great Wall Treasure automat do gry został wydany przez Evoplay 15 listopada 2016 roku i od razu zainteresował liczne grono graczy swoją ciekawą mechaniką. Fabuła gry związana jest z Dalekim Wschodem, a dokładniej z Chinami. Tytułowy Wielki Mur Chiński, czyli najdłuższa budowla świata, stanowiąca jeden z największych dorobków architektonicznych starożytnego świata widnieje w tle gry. Głównym bohaterem The Great Wall Treasure gra jest postać, przypominająca mitologicznego Sun Wukonga, czyli znanego powszechnie w Chinach tzw. Małpiego Króla, który jest bohaterem wielu tekstów kultury chińskiej. Pasjonaci urządzeń mobilnych będą zachwyceni, gdyż w The Great Wall Treasure demo można zagrać w ramach aplikacji na urządzenia typu smartfon czy tablet. Ponadto nasza strona oferuje wersję The Great Wall Treasure za darmo. Zanim spróbujemy The Great Wall Treasure za prawdziwe pieniądze wystarczy wejść na naszą stronę, aby zagrać w The Great Wall Treasure bez rejestracji.

Funkcje i specyfikacje techniczne The Great Wall Treasure

Przy pierwszym włączeniu The Great Wall Treasure automat gracze zobaczę ścianę ułożoną z bloków na tle Wielkiego Muru, zaś z pobliskich drzew spadać będą zielone smoki. Z lewej strony zobaczymy mitologicznego bohatera z głową małpy. Jak przystało na gry od Evoplay grafika prezentuje się doskonale. Elementy graficzne są w HD, kolory są żywe. Dominuje pogoda stylistyka, z wieloma elementami zielonymi, jak paprocie, drzewka czy krzewy. The Great Wall Treasure to 5-bębnowy automat z 20 liniami wygrywającymi.  Współczynnik zwrotu (RTP) dla gry wynosi 93%, co w porównaniu do innych automatów tego typu nie jest zbyt okazałym wskaźnikiem i znajduje się poniżej ogólnej średniej. Na kamiennych blokach automatu oglądamy tradycyjne symbole znane z kart karcianych, takie jak dziesiątka, walet, dama i król oraz zoomorficzne przedstawienia zająca, tygrysa oraz kozła. Symbol scatter to najprawdopodobniej jeden z chińskich symboli szczęścia, natomiast symbol wild przedstawia demona. Naturalnie ułożenie układu w rzędzie od lewej do prawej zapewnia wygraną dla gracza. Najniższe wygrane zapewniają dziesiątka oraz walet, najwyższe demoniczny kozioł.

Tabela wypłat The Great Wall Treasure

Kwota wygranej stanowi iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika dla danej kombinacji symboli. Wartości mnożników kształtują się następująco:

  • Dziesiątka – 3 w linii wygrywającej: x0,1, 4 w linii wygrywającej: x0,5, 5 w linii wygrywającej: x2,5,
  • Walet – 3 w linii wygrywającej: x0,2, 4 w linii wygrywającej: x0,7, 5 w linii wygrywającej: x3,5,
  • Dama – 3 w linii wygrywającej: x0,3, 4 w linii wygrywającej: x1, 5 w linii wygrywającej: x4,5
  • Król – 3 w linii wygrywającej: x0,5, 4 w linii wygrywającej: x1,2, 5 w linii wygrywającej: x10,
  • Zając – 3 w linii wygrywającej: x0,7, 4 w linii wygrywającej: x2,5, 5 w linii wygrywającej: x25,
  • Tygrys – 3 w linii wygrywającej: x1, 4 w linii wygrywającej: x5, 5 w linii wygrywającej: x50,
  • Kozioł – 3 w linii wygrywającej: x2,5, 4 w linii wygrywającej: x12,5, 5 w linii wygrywającej: x125.

Jak wygrać w The Great Wall Treasure?

Mechanika The Great Wall Treasure różni się zasadniczo od innych gier slotowych w kasynach online. Mianowicie zamiast klasycznego kręcenia bębnami, po wciśnięciu przycisku spin uruchamiany jest mechanizm kaskadowego spadania bloków muru. Gdy trafisz zwycięski układ, bloki z kombinacji wybuchają, a na ich miejsce spadają nowe bloki, które umożliwiają kolejne ułożenie kombinacji w ramach tej samej rundy. Mnożnik widnieje w prawym górny rogu ekranu i wzrasta w przypadku gdy spadają dodatkowe bloki. Co daje możliwość pomnożenia kolejnej wygranej o 1, 2, 3 lub 5 razy. Po lewej stronie gracz mogą ustawić kwotę zakładu. Minimalny zakład wynosi 0,1, maksymalny natomiast 300. Bębny maszyny wprawiamy w ruch za pomocą dużego przycisku spin, gdy przytrzymamy przycisk dłużej, uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania (autospin). Początkujący graczom polecamy The Great Wall Treasure demo, w które można zagrać za darmo na naszej stronie internetowej.

Bonusy za grę w The Great Wall Treasure

Nie ulega wątpliwości, że bonusy są ważnym elementem każdej gry slotowej. Podobnie jest w The Great Wall Treasure, który oferuje graczom symbole Wild oraz Scatter.

  • Symbol Wild, przedstawiający zielonego demona, zastępuje wszystkie inne symbole. Występuje wyłącznie w 2, 3 i 4 kolumnie (patrząc od lewej).
  • Symbol Scatter z kolei, przedstawia symbol talizmanu o chińskiej proweniencji. Gdy gracz trafi 3 symbole scatter, uruchomi 10 darmowych spinów. Scatter pojawia się wyłącznie w 1, 2 i 3 kolumnie.

Wypróbuj slot The Great Wall Treasure za darmo

The Great Wall Treasure jest świetnym wyborem dla wszystkich miłośników kultury chińskiej. Ponadto na uwagę zasługuje ciekawa mechanika kolejnego spadania kaskadowo bloków, która jest nietypowa dla gier slotowych. Choć gra nie posiada jackpota czy grę w ryzyko i tak zapewni duży poziom adrenaliny oraz szczyptę emocji. Każdy produkt Evoplay cechuje się tym, że grafika odzwierciedla szczegóły oraz jest wysokiej jakości. Podobnie jest z The Great Wall Treasure. Zresztą gracze sami mogą to sprawdzić, próbując The Great Wall Treasure bez depozytu na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena