Three Card Poker Deluxe

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Three Card Poker Deluxe
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 98.04%
Min. zakład 10
Maks. zakład 1000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Three Card Poker Deluxe online za darmo

Firma Habanero znana jest fanom darmowych gier hazardowych jako producent między innymi wyjątkowo udanych i atrakcyjnych pokerów wideo. Dziś zamierzamy Ci właśnie zaprezentować jedną z takich gier, czyli Three Card Poker Deluxe poker. Gra ta została wydana w 2016 roku i szybko dołączyła do grona największych przebojów tego producenta z kategorii gier karcianych. Możesz poznać ją bliżej czytając nasz dzisiejszy artykuł – do czego Cię oczywiście serdecznie zapraszamy.

Ponadto chcemy Ci także zaprezentować dodatkową opcję, jaką jest udostępnienie przez nas razem z tym artykułem gry Three Card Poker Deluxe demo. Nie musisz płacić ani grosza za możliwość zagrania w nią, jako że nie wymagamy od Ciebie dosłownie niczego. Nie będziesz musiał się zarejestrować, płacić, klikać w reklamy, czy też zapisywać się do newslettera. Wystarczy, że uruchomisz tę grę, a potem zagrasz w nią bez żadnych zobowiązań i tak długo, jak tylko będziesz chciał.

Oczywiście Three Card Poker Deluxe bez depozytu to gra przeciwko wirtualnemu krupierowi, którym w rzeczywistości jest komputer – nie musisz tutaj grać z prawdziwą osobą, to nie jest tytuł z kategorii gier na żywo.

Specyfikacje techniczne Three Card Poker Deluxe

Zanim zaczniesz grać w Three Card Poker Deluxe online, to powinieneś na początek poznać najważniejsze cechy tej gry w online kasynie. Ale bez obaw, jest ona naprawdę prosta i opanujesz jej zasady w kilkanaście sekund. Zacznijmy jednak od tego, że jest to wyjątkowo nieskomplikowany i dynamiczny poker trzykartowy. Cechuje się on wskaźnikiem opłacalności wynoszącym 98,04% (profesjonaliści określają ten parametr jako RTP, co jest skrótem od angielskiego terminu Return to Player – czyli dosłownie zwrotu dla gracza).

Minimalna stawka do postawienia na jedno rozdanie wynosi tutaj 10 monet, a najwyższa kwota to 1 000 monet. I to w zasadzie wszystko, co można tutaj powiedzieć o samej grze. Może jedynie warto wspomnieć o tym, że istnieje tutaj możliwość obstawiania nie tylko rozstrzygnięcia samej rozgrywki, ale także otrzymania układu kart wyższego lub równego parze. Szczegóły tej funkcji Three Card Poker Deluxe gry online zaprezentujemy Ci w kolejnym akapicie. Zobaczmy jeszcze jak prezentuje się tabela wygranych w tej grze.

Układ kart Zakład ANTE + BET Zakład PAIR+
Poker królewski 10 200
Poker zwykły 5 40
Trójka 4 30
Strit 1 6
Kolor 1 3
Para 1 1

Każda wartość to mnożnik dla zakładu podstawowego.

Three Card Poker Deluxe – jak grać?

Rozgrywka, jaką cechuje się Three Card Poker Deluxe gra online, jest wyjątkowo nieskomplikowana, choć i tak dobrze byłoby znać jej podstawy. Dlatego też dziś Ci je zaprezentujemy w skrócie.

Zacznijmy od najważniejszej kwestii, czyli obecności trzech pól, na których możemy kłaść żetony. Są one oznaczone jako ANTE, PAIR+ oraz BET. Pole ANTE jest zakładem podstawowym, czyli to właśnie na nim zawsze muszą znaleźć się żetony, które przeznaczamy na rozpoczęcie gry. Pamiętaj o tym, aby nie kłaść tutaj większej kwoty, niż połowa Twojego łącznego salda na grę! Dlaczego tak jest? Tego dowiesz się już za moment.

Pole PAIR+ oznacza zakład dodatkowy. Jest on w pełni dobrowolny i jeśli nie chcesz, to nie musisz z niego korzystać. Ale jeśli zdecydujesz się położyć na nim żetony, to wtedy Three Card Poker Deluxe gra oceni, czy otrzymałeś co najmniej parę (czyli dwie jednakowe karty) lub układ o wyższej wartości. Jeśli tak, to wypłaci Ci nagrodę zgodnie z tabelą wypłat. Co ważne – rozstrzygnięcie zakładu PAIR+ jest zupełnie niezależne od wyniku danego rozdania. Czyli nie jest istotne to, czy wygrałeś, czy przegrałeś, liczy się wyłącznie to, jakie karty masz w ręku.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj zakładów wybrałeś, po kliknięciu przycisku DEAL otrzymasz trzy karty. W tym momencie rozstrzyga się zakład PAIR+, gra podpowiada Ci także, jaki układ trzymasz w ręku. Możesz wtedy zdecydować, czy poddajesz rozgrywkę, czy grasz dalej. Aby sprawdzić karty krupiera, musisz kliknąć w pole BET (albo w przycisk BET, co daje taki sam efekt). Wtedy na tym polu pojawi się równowartość zakładu ANTE i krupier odsłoni swoje karty celem porównania. Jeśli wygrałeś, otrzymujesz wypłatę nagrody, a w razie przegranej tracisz swoje żetony. W tym momencie możesz też rozpocząć rozgrywkę od nowa.

Three Card Poker Deluxe – darmowa gra

Uważamy, że firma Habanero nie bez kozery jest uważana za branżową potęgę w kwestii gier karcianych online – każdy kolejny produkt udowadnia doskonałą jakość i poziom dopracowania szczegółów. Three Card Poker Deluxe tylko potwierdza tę tezę.

Ma ona po prostu wszystkie elementy, które tworzą znakomitą całość. Po pierwsze oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest ładna, czytelna, przyjemna dla oka i zachęca do grania. Po drugie zasady i wygrane powodują, że po zakończeniu rozdania chce się jak najprędzej zagrać kolejny raz. I po trzecie, po każdej wygranej gracz odczuwa sporą satysfakcję będącą uzupełnieniem wcześniejszych emocji. I o to przecież chodzi w uprawianiu hazardu!

Jeśli więc lubisz pokery wideo i masz skłonność do prostych gier opartych o trzy karty, to jesteśmy przekonani, że Three Card Poker Deluxe Cię po prostu zachwyci! Koniecznie zagraj w tę grę i przekonaj się, jak dobra to pozycja w portfolio firmy Habanero.

FAQ

Czy da się gdzieś zagrać w Three Card Poker Deluxe za darmo?

Oczywiście, że tak! Na naszej stronie udostępniamy Ci szansę zagrania w Three Card Poker Deluxe za darmo, co pozwoli Ci lepiej poznać ten tytuł. Możesz także potrenować przed zagraniem na prawdziwe pieniądze i nabrać doświadczenia.

Czy gra Three Card Poker Deluxe ma jakieś funkcje dodatkowe?

Nie. Pokery wideo, a do tego grona bez wątpienia należy Three Card Poker Deluxe internetowy, bardzo rzadko wyposażone są w dodatkowe opcje, bo gracze ich po prostu nie chcą. Lubią klasyczne, proste i dynamiczne rozwiązania bez udziwnień.

Czy można wygrać spore kwoty grając w Three Card Poker Deluxe?

To zależy, co rozumiesz pod pojęciem „spore kwoty”. Three Card Poker Deluxe casino nie pozwoli Ci wygrać milionów za jednym zamachem, ale dostępne wygrane są całkiem atrakcyjne jak na grę tego rodzaju.

Czy trzeba zainstalować coś na urządzeniu przed zagraniem w Three Card Poker Deluxe?

Nie. Jedyne, co potrzebujesz do zagrania w Three Card Poker Deluxe darmowy, to przeglądarka z obsługą standardu HTML5. I nie ma tutaj znaczenia, o jakim konkretnie urządzeniu mówimy.

Dodaj opinię

Ocena