Three Card Poker od Habanero

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Three Card Poker od Habanero
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 97.99%
Min. zakład 10
Maks. zakład 1000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Three Card Poker online za darmo

W Three Card Poker od producenta Habanero spotykamy się z nowoczesnym automatem online adaptującym pokera w wersji trzykartowej. Habanero to ceniony dostawca. Firma jest znana zarówno z tworzenia ambitnych slotów kasynowych (wersje online Jednorękich Bandytów), jak i też automatów z grami karcianymi. Three Card Poker zalicza się właśnie do tej ostatniej kategorii. W grze użytkownik toczy partie pokera trzykartowego, mając za rywala nie fizyczną osobę, lecz wirtualnego krupiera, a więc po prostu oprogramowanie.

Habanero jak zwykle dołożyło wszelkich starań, aby rozgrywka była dynamiczna, wysoce realistyczna i odpowiednio wzbogacona funkcjami dodatkowymi. Na pochwałę zasługuje też interfejs Three Card Poker. Tytuł ten został utrzymany w minimalistycznej stylistyce, co z jednej strony znacząco ułatwia nawigację oraz przyswajanie zasad gry, zaś z drugiej strony doskonale oddaje klimat klasycznego, prostego pokera.

Three Card Poker to automat pokerowy przeznaczony do gry na prawdziwe pieniądze w polskich kasynach online. Habanero udostępnia jednak darmową wersję demonstracyjną swojego automatu z pokerem, która jest dostępna na naszej stronie bez żadnych ograniczeń. Gra testowa w Three Card Poker nie wymaga dokonywania rejestracji i logowania. Automat napisano w HTML5. Dzięki temu gracz otworzy wersję demo Three Card Poker zarówno z przeglądarki desktopowej, jak i też z przeglądarek tabletów i telefonów (nie trzeba pobierać żadnej aplikacji z grą na dysk).

Specyfikacje techniczne Three Card Poker

Three Card Poker od Habanero to adaptacja jednej z najprostszych wersji pokera, jaką jest poker trzykartowy. Wskaźnik Return to Player wynosi tutaj 97,99%. Gra należy więc do automatów o wysokiej wypłacalności.

Minimalne zakłady na rozdanie zaczynają się od kwoty 0,2 żetonu. Zakład maksymalny wynosi 300 żetonów na rozdanie. Taka wartość będzie jednak możliwa tylko wtedy, gdy w trakcie rozdania obstawimy obie dostępne w Three Card Poker opcje wstępne, a więc Ante oraz Pair+ (na każdy z tych zakładów gracz może postawić od 0,2 do 100 żetonów), a następnie (już po rozdaniu kart), obstawimy jeszcze dodatkowy zakład Bet. W Three Card Poker producent oddaje do naszej dyspozycji żetony o zróżnicowanej gamie nominałów od 0,2 do 100.

Jest to bardzo dobrze przemyślane, ponieważ gra w założeniu jest dedykowana raczej użytkownikom preferującym niższe stawki. Świadczy o tym relatywnie niski pułap maksymalnego zakładu. Dzięki dużemu zróżnicowaniu, jeśli chodzi o nominały żetonów, nie będziemy mieli problemów z określeniem dokładnie takiej wartości zakładu, jaka nam odpowiada. Three Card Poker oferuje funkcję automatycznego ponowienia zakładu (Rebet). Nie uświadczymy tutaj natomiast gry automatycznej.

Jak zagrać w Three Card Poker?

Poker trzykartowy, którego adaptacją jest automat pokerowy Three Card Poker produkcji Habanero, cechuje się wyjątkową prostotą zasad. Mimo wszystko rozpoczęcie rozgrywki korzystnie będzie poprzedzić poświęceniem chwili czasu na zapoznanie się z opisem zasad gry oraz stołem wypłat.

Aby otworzyć informacje na temat dostępnych w Three Card Poker układów kart oraz ich wypłacalności, musimy wybrać ikonkę przedstawiającą literę „i”. Jest ona widoczna w górnej prawej części ekranu. Następnie wybieramy przycisk How to Play. Znajdują się tam precyzyjne opisy wszystkich funkcji i mechanik automatu. Dostawca objaśnia także występujące w grze układy kart, co okaże się przydatne dla początkujących graczy. Rozgrywka w Three Card Poker jest wysoce elastyczna pomimo prostoty automatu. Do wyboru mamy dwa rodzaje zakładów wstępnych oraz jeden zakład dodatkowy.

Ante Ante to zakład wstępny, który obstawiamy przed rozdaniem kart. Naszym celem jest skompletowanie układu kart mocniejszego od tego posiadanego przez wirtualnego Dealera.
Pair+ Drugi z zakładów to Pair+, który jest bardzo ciekawą mechaniką. Ten zakład jest całkowicie niezależny od Ante.

Wybierając Pair+ obstawiamy to, że w naszym rozdaniu znajdzie się jeden z określonych układów:

  1. Para: wypłaca 1 do 1;
  2. Flush: wypłaca 4 do 1;
  3. Straight: wypłaca 6 do 1;
  4. Trzy w Rodzaju: wypłaca 30 do 1;
  5. Straight Flush: wypłaca 40 do 1.

Jeśli tak się stanie, wygramy zakład Pair+, a pieniądze z niego trafią na nasze saldo niezależnie od wyniku zakładu Ante. Oznacza to, że w jednym rozdaniu możemy uzyskać wygraną dzięki Pair+, jednocześnie przegrywając główną partię z Dealerem.

Three Card Poker oferuje jeszcze dwie nader interesujące funkcje. Po pierwsze: Ante nie jest w tej grze zakładem obowiązkowym. W praktyce oznacza to, że możemy obstawiać wyłącznie Pair+, co jest równorzędne z grą bez udziału Dealera (obstawiamy wtedy wyłącznie to, czy nasze rozdanie będzie zawierać jeden z wymienionych układów).

Drugą ze swoistych mechanik Three Card Poker jest konieczność osiągnięcia przez Dealera kart kwalifikowanych. Mówiąc najkrócej, Dealer musi posiadać w swoim rozdaniu przynajmniej jedną z wysokich kart, czyli Królową, Króla lub Asa. Jeżeli karty Dealera nie spełniają tego kryterium, kwota postawiona na zakład Ante jest zwracana na saldo gracza. Gra w Three Card Poker przebiega w trzech etapach.

  1. Najpierw obstawiamy Ante lub Pair+. Załóżmy, że obstawiliśmy oba te zakłady.
  2. Następuje rozdanie kart. Jeżeli w naszych kartach mamy jeden ze wskazanych układów, wygrywamy zakład Pair+.
  3. Teraz przychodzi pora na ocenę wartości naszych kart. Jeśli mamy jeden z wyższych układów, np. Straight, możemy obstawić dodatkowy zakład Bet. Jeżeli natomiast nasze karty są słabe, gracz może skorzystać z przycisku Fold, czyli zrezygnować z rozdania.

Załóżmy, że mamy wysokie karty i obstawiliśmy zakład Bet (trzeba to zrobić, wybierając nominał żetonu i klikając przycisk Bet na stole gry). Przychodzi czas na porównanie kart. Klikamy więc zielony przycisk Bet. Karty Dealera zostają odsłonięte. Wygrywa ta ze stron rozgrywki, która skompletowała wyżej punktowany układ kart.

Three Card Poker daje graczowi możliwość korzystania ze standardowych strategii pokera trzykartowego. Możemy grać agresywnie, a więc każdorazowo obstawiać wszystkie trzy dostępne zakłady. Jeżeli jednak zależy nam na utrzymaniu balansu oraz redukcji ewentualnych strat, warto będzie częściej korzystać z Fold, zwłaszcza jeżeli nasze rozdanie nie jest zbyt mocne, np. posiadamy tylko High Card lub Parę. Dobrą strategią jest też obstawianie niższych kwot na Pair+.

Three Card Poker – graj bez logowania

Tworząc Three Card Poker, Habanero oddało graczom do dyspozycji prosty automat pokerowy, który jednak oferuje sporo ciekawych funkcji oraz dość szerokie możliwości kształtowania własnej strategii gry.

Z pewnością warto dokładnie przetestować ten automat w wersji demo, którą gracz znajdzie na naszej stronie. Do największych plusów Three Card Poker zaliczyć należy ciekawą konstrukcję rozgrywki oraz intuicyjny interfejs. Zaletą jest także duże zróżnicowanie żetonów. Wady? Three Card Poker nie jest automatem dla graczy, którzy lubią obstawiać bardzo wysokie zakłady. Brakuje też ważnej funkcji, jaką jest Autoplay. Ostatecznie jednak pokerowa produkcja od Habanero to gra naprawdę udana i warta uwagi.

Dodaj opinię

Ocena